LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Віза

Віза може знадобитися з різних причин викликаними влаштуванням на роботу, бажанням подорожувати або можливий переїзд на нове постійне місце проживання. Саме від цих причин і залежить вартість оформлення візи, а також від місця, куди планується поїздка.

Найчастіше жителів України привертає Польща та США. І це зрозуміло, оскільки Польща, можна сказати, рідна для України. До того ж багато українців розуміють польську мову. Деякі з них навіть вільно говорять на ній. З роботою для українців у Польщі теж немає особливих проблем. Що стосується Америки, то ще з часів Радянського Союзу українців переконували, що в Америці життя краще, ніж тут. Можливо, таке судження і має сенс.

Існує ряд країн, куди кожен українець може поїхати без візи:

  • у країни колишнього СРСР: Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Молдову, Росію, Таджикистан, Узбекистан,
  • в європейські країни: Аргентину, Бразилію, Парагвай, Перу, Еквадор - пропонує безвізовий режим тільки для туристів,
  • у країни Азії: Бруней, Гонконг, Ізраїль, КНДР (лише з документом, що підтверджує службову мету поїздки або для лікування), Малайзію, Монголію, Палестину, Туреччину,
  • в Африку: Намібію, Свазіленд, Сейшельські Острови,
  • в Океанію: Мікронезію (виключно для туристичних цілей), Палау, Само.

Незважаючи на те, що віза у даних країнах для жителів України не є обов'язковим документом, наявність закордонного паспорту вимагається в будь-якому випадку, а з січня 2015 у РФ і Білорусії також вимагають закордонні паспорти від українців.

Крім того, у кожній країни свої умови щодо строків безвізового перебування. Одні держави не мають обмежень, інші ж - до 30 днів; до 60 днів; до 90 днів тощо. Наприклад, безвізовий режим у Гонконгу можливий до 14 днів, у Перу можна перебувати до 183 днів з документом, що підтверджує туристичну мету поїздки.

У Боснії та Герцеговині, Брунеї, Малайзії, Палау, Сейшельських Островах, Сербії та Ямайки віза не буде потрібною до 30 днів перебування в цих країнах.

В Самоа і Туреччини безвізове перебування можливо до 60 днів.

До 90 днів без візи можна перебувати в Албанії, Аргентині, Бразилії, Ізраїлі, Казахстані, Киргизстані, Македонії, Намібії, Панамі, Парагваї, Росії, Сальвадорі, Таджикистані, Чорногорії, Еквадорі.

Оформлюючи візи або ж вирушаючи у безвізову поїздку необхідно знати основні закони і правила соціальної поведінки кожної країни. Наприклад, в ісламських країнах (Азербайджан) не прийнято заговорювати з жінками. В принципі, заборон щодо поведіки безліч, які докорінно відрізняються від правил поведінки на території України. Відповідно не важливо, як людина вирушає за кордон: з візою чи без неї. Професійна юридична консультація необхідна з метою уникнути можливих проблем за кордоном. Поспілкуватися з юристом можна по телефону, онлайн або ж при особистій зустрічі.

Послуги юриста по оформленню віз.

,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні