LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Візовий центр

Кожен громадянин України, шукаючи візовий центр, вже, напевно, визначився з країною, в яку планує відправитися. Причини вибору держави для поїздки, як правило, стандартні:

високий рівень зарплати;

відпочинок;

переїзд до родичів.

Якщо людину цікавить саме прибутковість, то їй необхідно знати, що в деяких країнах (наприклад, Росія, а саме, Москва) зарплати дійсно високі, але якщо врахувати рівень проживання в цьому мсті, то поїздка може не виправдати кошти.

У європейських країнах, таких як Чехія, на січень 2013 мінімальна місячна зарплата склала 8.500 крон. В 2014 році це залишилося без змін. У Франції, Голландії, Люксембурзі, Польщі, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Румунії, Болгарії, Латвії, Словенії, Естонії - оплата праці на 2014 рік суттєво зросла.

Люксембург виділився з перерахованих держав тим, що мінімальний щомісячний дохід цієї країни у багато разів перевищує рівень мінімальної зарплати інших країн Євросоюзу, а саме: вище 52.455 крон на місяць. На другому місці за рівнем заробітних плат стоїть Бельгія - 41.014 крон / на місяць; на третьому - Голландія - 40.577 крон / на місяць. Потім Ірландія - 39.922 крони / на місяць, Франція - 39.458 крон / на місяць, Великобританія - 34. 549 крон / на місяць. Але й жити в цих країнах, м'яко кажучи, недешево. У Лондоні квартирку можна підібрати за 100 фунтів стерлінгів на добу - не найгірший варіант, але й не еліт-клас.

У Болгарії з житлом простіше, але і рівень зарплати в цій країні найнижчий по Європі: 4.748 крон / на місяць. У Румунії трохи вище - 5.136 крон / на місяць, у Литві - 7.884 крони / на місяць, у Чехії - 8.500 крон / на місяць, в Угорщині - 8.954 крони / на місяць. У цих країнах і прожиток більш доступний, ніж у Франції або Великобританії.

Як би там не було, для українців самими затребуваними залишаються Польща і США. Принаймні, громадяни України шукають візовий центр для поїздки здебільше саме в ці держави. І це цілком логічно, оскільки, Польща пропонує найвигідніші умови для роботи та проживання. Крім того, поляки відрізняються своїм відповідальним ставленням до виплати зарплати, чого не скажеш про росіян і багатьох українців, на яких працюєш - працюєш, а в кінці місяця - «вибачте, ви нам не підходите», та й то не найгірший варіант. Що стосується США, то там шлях відкритий для тих, хто вільно володіє державною мовою і має вищу освіту, тобто, розумних людей Америка завжди приймає з відкритими обіймами. Звичайно, і від різноробочих ніхто не відмовляється. Але в будь-якому випадку, потрібно враховувати вигоду для себе.

Шукаючи візовий центр, необхідно точно знати пункт призначення і мету поїздки.

Адже, саме від цього залежить тип візи: туристична, робоча, що, зрозуміло, відбивається на вартості і тривалості поїздки. Відносно документів, то консультацію можна отримати в будь-який зручний час, і в будь-якій зручній формі: в телефонному режимі, онлайн або відвідавши особисто фахівця у Житомирі або у Києві.

Послуги юриста по оформленню віз.

.,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні