LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Шенгенська віза

Найчастіше, українців цікавить саме шенгенська віза, оскільки, вона дає можливість вільно пересуватися країнами, що входять шенгенську зону. Але не всі українці знають про зміни, що відбулися в 2015 році щодо оформлення шенгенської візи.

Шенгенська віза: новини для громадян України

Візовий режим ЄС дещо змінився, що торкнувся і віз для нетривалого перебування громадян України у країнах Шенгенського договору. Ще з квітня 2010 року набули чинності зміни в ЄС Візовому кодексі, що торкнулися правил видачі та знаходження на території країн Шенгену громадян третіх країн, крім громадян України. Відповідно, українців ці зміни обійшли стороною.

2015 рік - для українців повний несподіваних сюрпризів. І починаються вони з 29 січня цього року, про що комісар ЄС оголосив особисто. Їм же було сказано, що перевірка особи за відбитками пальців ще не свідчить про скасування візового режиму. Повторна перевірка відбитків пальців передбачає передачу даних у службу Євросоюзу, правила якого свідчать, що дані за відбитками пальців дійсні протягом 5 років.

Важливо знати! Володарі біометричного паспорту повинні двічі здавати відбитки пальців.

У силу сформованої ситуації на території України, кожна європейська країна по-своєму відреагувала на ці події: одні, насамперед, турбуються про свої національні інтереси, інші - поставилися із розумінням, і спростили процес перебування громадян України на їхніх територіях, відповідно, для українців виникли перешкоди і «пільги».

Литва оголосила відміну шенгенських віз для громадян України з травня 2015 року. Нині чинний президент України сказав, що новини про прийняття безвізового режиму у Литві для жителів України будуть тут же оприлюднені.

Нідерланди у 2015 році планують відкрити для українців стартап-візи. Ще в 2013 році деякі країни такі, як Ізраїль і Канада повідомляли про свій намір ввести для українців стратап-візи, але як ця справа буде просуватися у поточному році, час покаже.

Польща для громадян України збільшує терміни дійсності віз. В кінці 2014 року Польща стала видавати туристичні візи, тривалість яких 2 роки. Дана шенгенська віза дозволяє безперешкодно перебувати не тільки у Польщі, але й в інших країнах, що входять у шенгенську угоду. Але процес видачі шенгенської візи ускладнився збором документів при подачі у візовий центр.

Німеччина ще у 2014 році передбачила скасування плати за видачу віз для українців, але тільки для тих, чия мета поїздки - робота або ж сімейні обставини.

Нововведень і змін насправді безліч, з якими не кожен громадянин України знайомий. Тому, при оформленні шенгенських віз необхідна консультація грамотного фахівця, який знайомий із нинішнім законодавством України і з новими правилами видачі віз для українців. Отримати консультацію можна, як у телефонному режимі, так і в електронному вигляді, і при особистій зустрічі (координати вказані в розділі «Контакти»).

Послуги юриста по оформленню віз.

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні