LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Віза в Житомирі

Для мешканців України процес видачі віз завжди був важливим питанням, оскільки багато громадян України працюють з представниками інших держав, подорожують, навчаються за кордоном, мають родичів, що живуть за межами своєї країни та інше. Але проблема полягає в тому, що не кожен житель України знає місце розташування візового центру у своєму місті, не проїжджати ж сотні кілометрів до Києва, щоб поставити запитання консультанту щодо оформлення віз.

Оформленя візи у Житомир пропонує такі вигідні умови для городян:

  • Інформаційну підтримку про процес оформлення віз, включаючи збір необхідних документів,
  • Грамотне заповнення візової анкети,
  • Запис на співбесіду,
  • Реєстрацію медичного страхового поліса,
  • Абсолютну інформаційну, а також документаційну роботу для отримання візи.

Для українців оформлення візи у Житомирі завжди зручно, просто і з гарантією.

Бігати по різних офісах у пошуках оптимального варіанту - це вчорашній день. Тепер отримати консультацію і подати заявку на оформлення візи можна не виходячи з дому. Задати питання можна по телефону, і при цьому усна консультація абсолютно за якістю не відрізняється від письмово викладеної інформації. Якщо письмові відомості викликають більшу довіру, ніж інформація, яка представлена в усній формі, то завжди можна в електронному варіанті отримати відповідь на питання. А також без проблем можна зустрітися особисто з представниками візового центру у Житомирі.

Віза у місті Житомирі повідомляє про зміни, що відбулися

У 2015 році українцям Данія стала доступнішою, ніж у попередні роки існування Шенгенського договору, адже стало менше вимог до документів при оформленні віз. Крім того, зменшилися обмеження, які застосовуються до груп людей, які мають право на отримання віз:

  • Річних,
  • П'ятирічних,
  • Багаторазових.

Для відвідування Німеччини не потрібно вже оплачувати оформлення національної довгострокової візи для українців. Зрозуміло, що це рішення стосується не всіх видів віз, а лише тих, які стосуються роботи, освіти, возз'єднання сім'ї та інших важливих подій.

Ініціатива Києва щодо скасування візових зборів за оформлення віз термін дії яких більше трьох місяців, підтримали й інші країни Євросоюзу, такі як Латвія, Литва, Словаччина, Польща та інші.

Що стосується саме Польщі, то ця країна завжди ставилася дружелюбно до України, і в грудні 2014 року почалася видача дворічних туристичних віз для громадян України, по відношенню до яких раніше не були зафіксовані порушення у процесі відвідування шенгенських територій. Правда, є невеличкий «мінус» - збільшилася кількість документів, необхідних для подачі у візовий центр.

США завжди і всіх приймає з особливою гостинністю. Америка приваблює великими можливостями.

Дізнатися більш детальну інформацію про оформлення віз та подачі заявки на отримання візи у Житомирі, можна на цьому сайті, перейшовши на сторінку «Контакти».

Послуги юриста по оформленню віз.

.,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні