LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Потрібна віза

«Вікно в Європу», а точніше «двері» - це шенгенська віза, яка дає силу-силенну можливостей вільно пересуватися країнами, що входять у шенгенську зону. Тепер кожен українець безперешкодно може влаштуватися на роботу за кордоном, провести відпустку, отримати освіту або призвести лікування. Але якою б не була мета поїздки, в будь-якому випадку, потрібна віза.

Як зрозуміти, яка потрібна віза?

Почати слід із знаменитої шенгенської візи, яка дає абсолютний доступ до пересування по всім європейським державам, що входять у шенгенську територію. Така віза називається мультивізою, яка до того ж передбачає багаторазове відвідування Єврозони.

Країни, які входять до числа шенгенської території: Франція, Австрія, Литва, Латвія, Італія, Іспанія, Ісландія, Португалія, Польща, Швеція, Швейцарія, Словенія, Словаччина, Чехія, Бельгія, Греція, Німеччина, Угорщина, Естонія, Мальта, Данія, Фінляндія, Норвегія, Нідерланди, Люксембург, Ліхтенштейн.

Отже, про види віз, точніше про їхні категорії:

«А» - категорія, що дозволяє шляхом авіаперельотів відвідувати вище перераховані країни. Вона дає абсолютне право перебувати у певній транзитній зоні цих держав, але без права перетину деяких кордонів транзитної території та пересування всередині держави.

«В» - категорія дає можливість транзитного переміщення, що дозволяє перетинати кордони лише деяких країн, що входять до Шенгенської групи; дозволяє перебувати до 5 днів в одній із зазначених країн.

«С» - відома, як мультивіза або одноразова віза. Якщо громадянину України потрібна віза для туристичних цілей, то категорія «С» - найоптимальніший варіант, оскільки, вона дає право кілька разів відвідувати Єврозону і перебувати на її території від 30 днів до півроку. Бізнес-віза дає право багаторазового відвідування тільки території однієї держави, потрібного для роботи власника візи, але й перебувати можна в будь-якій країні Шенгенського договору.

«D» - категорія візи, яка видається на території тієї держави, де планується перебування власника візи. Даний тип візи видається на основі чинного законодавства тієї держави, де здійснюється оформлення візи. Вона дає повне право на знаходження всередині держави не більше 90 днів.

«С+D» - поєднання двох категорій, які вже розглядалися. Процес видачі такої візи відбувається на території тієї держави, де людина планує своє довготривале перебування. Власник цієї візи може вільно переміщатися по всіх країнах Шенгенської угоди.

Крім цього, існує і інший поділ віз за їхніми цільовими ознаками:

  • Туристичні,
  • Робочі,
  • Студентські,
  • Транзитні,
  • Службові або бізнес-візи.

Ясна річ, що оформлення будь-якого виду візи, вимагає певних знань щодо збору документів, порядку всіх маніпуляцій, можливостей кожної візи. Тому, тим, кому потрібна віза, необхідно спочатку проконсультуватися з компетентною особою, щоб уникнути непорозумінь вже на території країн Шенгенської зони.

Послуги юриста по оформленню віз.

.,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні