LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Відкрити візу

Для тих, хто вперше планує відкрити візу, слід знати безліч нюансів щодо оформлення віз. Але і тим, хто вже багато разів стикався з подібним процесом, не слід занадто зазнаватися, адже, зміни та доповнення були внесені вже цього року.

Важлива інформація тим, хто збирається відкрити візу.

З 2015 року оформити візу туристичною фірмою без присутності заявника на отримання візи, стало неможливим, наслідком чого послужила необхідність здачі відбитків пальців клієнта.

Литва по «старій дружбі» для українців передбачила деякі «знижки», а саме: скасування шенгенської візи для громадян України. Таке рішення набуде чинності у травні 2015 року.

Так, і взагалі, планується для України безвізовий режим, що стосується країн Європи, про це було повідомлено особисто Петром Порошенко. Але це, поки що в планах.

Нідерланди обіцяють відкрити цього року для України стартап-візи, що передбачено не для всіх громадян України, а для засновників інноваційних підприємств з терміном дійсності віз 1 рік.

Польща погрожує збільшити терміни «придатності» віз для українців, причому, це не просто слова, а факт, підтверджений діями ще у грудні 2014 року.

Німеччина внесла скасування плати за національні візи (робочі, студентські) для мешканців України.

Данія також внесла деякі зміни при видачі віз для українців: спростився сам процес отримання візи і розширилося коло людей, що мають право на придбання річних і п'ятирічних багаторазових віз.

Можливість відправитися в США ще вчора була мрією, сьогодні - це вже реальність для багатьох мешканців України. Тепер, щоб відкрити візу для візиту Америки, необхідно наступне:

  • визначитися, як саме планується поїздка в США: із запрошеннями від роботодавця, від представника вищого навчального закладу - що збільшує можливості отримання візи для перебування в Америці. Запрошення від друга або ж його повна відсутність мінімізує шанси отримання візи. Але спробувати можна, в будь-якому випадку,
  • запис на співбесіду (дізнатися більш детально про умови запису можна тут),
  • підготовка документів (отримати консультацію про перелік необхідних документів можна, зв'язавшись з фахівцем),
  • правильне заповнення візової анкети. У випадку, якщо анкета заповнена з помилками, то процес оформлення візи може дещо затягнутися. Тому, якщо немає впевненості у своїх силах, то завжди є можливість отримати допомогу компетентної особи,
  • проходження співбесіди, яка проводиться у візовому центрі м. Житомир.

По суті, отримання візи в будь-яку країну не являє собою нічого складного, але не знання деяких нюансів, може призвести до більш тривалого процесу оформлення візи і до додаткових витрат. З метою економії часу і грошових коштів, краще відразу звернутися до фахівця, котрий в комплексі вирішить всі питання щодо оформлення візи. Зв'язатися з консультантом можна за телефоном, електронною поштою або відвідавши офіс у Житомирі (всі координати вказані в розділі «Контакти»).

Послуги юриста по оформленню віз.

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні