LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Оформлення віз

Сучасне суспільство настільки спростило життя типового українського обивателя, що йому тепер підвладне все: і відпочинок за кордоном; і робота у будь-якій точки світу; і вступ у ВНЗ, про який колись і мріяти не могли. Зараз можливо все.

Оформлення віз для студентів іноземних ВНЗ

Отримати студентську візу не складає особливих труднощів. Процес оформлення даного типу віза такий же, як і для отримання інших видів віз, єдиним доповненням є додаток до стандартного набору документів письмове підтвердження про прийом у даний вищий навчальний заклад.

Крім цього, майбутньому студенту доведеться пояснити: на які кошти студент планує жити та навчатися. Така відмовка, як підробіток - не піде, оскільки, в багатьох країнах студентам забороняється працювати взагалі. Зрозуміло, що платоспроможність повинна письмово підтверджуватися, наприклад, довідка з банку про наявність необхідної для проживання та навчання суми у конкретній країні, або ж гарантійний лист про платоспроможність спонсорської організації. Загалом, держава, в яку планується поїздка з метою отримання освіти, має бути впевненою у тому, що студент матеріально підготовлений до умов студентського життя у даній країні.

Оформлення віз для тих, хто планує працювати в іноземних установах

Як і годиться для оформлення віз, збір стандартного пакету документів, необхідної для держави, в яку планується поїздка. Саме робоча віза видається за наявності запиту від іноземної організації, яка надає роботу одержувачу робочої візи. Наприклад, якщо мова йде про візу до Польщі, то до даного запиту необхідний додаток - дозвіл від влади про працевлаштування на певне підприємство громадян з інших країн. Далі: медичне підтвердження про придатний стан здоров'я для конкретної роботи. Говорячи про Польщу, робоча віза відкривається строком не більше 6 місяців. Наступна робоча віза відкривається вже на рік у разі необхідності. Але найчастіше, саме до Польщі українці вирушають на сезонні роботи, тому, занадто тривалі візи їм не потрібні.

Оформлення віз для туристичних цілей

Наявність туристичної візи - це право на короткочасне перебування у країні, зазначеної в анкеті при оформленні візи. Термін дійсності туристичної візи зазвичай становить 2 - 3 тижні. Туристичні візи можуть видаватися безпосередньо турагентством, де отримується путівка, або вже на місці прибуття (аеропорт, готель), або візовими центрами.

Оформляючи будь-якого роду візу, необхідно чітко розуміти правила всіх процедур щодо всіх маніпуляцій для відкриття візи. У кожній країні - свої вимоги. Кожна мета - окремий пакет документів. Наприклад, без наявності туристичного ваучера по прибуттю до певної держави можуть відмовити в отриманні візи. Отже, перш, ніж кудись вирушити, необхідно отримати повну інформаційну підтримку грамотних фахівців.

Послуги юриста по оформленню віз.

.,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні