LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Шенгенська віза для Українців

Поняття шенгенська віза в цілому являє собою дозвіл на повну свободу пересування по всім країнам, що ввійшли в шенгенську угоду. Шенгенська мультивіза - найпопулярніша шенгенська віза, яка передбачає багаторазовий в'їзд та виїзд.

Шенгенський договір був укладений ще у 1985 році в Люксембурзі. Перші країни, які увійшли до шенгенського союзу, це Бельгія, Нідерланди, ФРН, Франція та Люксембург. Сенс підписання шенгенського указу полягав у спрощенні митної паспортної системи саме для громадян тих держав, які увійшли в шенгенську зону.

Вже у 1995 році до списку шенгенських країн приєдналися Іспанія та Португалія. У 1997 році перелік шенгенських країн поповнили такі держави, як Австрія, Греція, Італія. 2001 рік представив ряд інших європейських країн: Данію, Ісландію, Норвегію, Швецію. На поточний момент кількість країн Шенгену становить - 26 держав.

Сьогоднішня шенгенська віза для українців має велике значення, оскільки, візові правила передбачені і для мешканців України. Для українців також передбачається і безвізовий режим для деяких країн Європи: Латвії, Литви, Угорщини, Польщі, Естонії, Словаччини, Чехії.

Шенгенська віза для українців - найоптимальніший варіант.

Адже, у шенгенську зону входять держави, котрі тісно прилягають до кордонів України, і, відповідно, кожен українець, який виїжджає до певної країни з метою працевлаштування або просто відпочити, має можливість за спрощеною системою оформити документи. На запитання: «які документи потрібні для оформлення шенгенської візи?», спочатку слід визначити категорії віз, кожна з яких вимагає окремий перелік документів.

Шенгенська віза для українців та її категорії:

Категорія «А» - право знаходження на транзитній території будь-якої країни Шенгенської території, але не дає повноважень перетину кордону транзитної точки.

Категорія «В» - по суті, теж, що й категорія «А», тільки без обмеження перетину кордону транзитних територій. Також дає право перебувати у країні шенгенського договору до 5 днів.

Категорія «С» - та сама знаменита мультивіза, що дає можливість багаторазових в'їздів та виїздів, а також перебувати у кількох шенгенських державах до 90 днів протягом півроку.

Категорія «D» - це вільне перебування на території країни Шенгену більше 90 днів.

Категорія «С + D» - її можна порівняти з банківською картою «gold», тобто, це та ж мультвіза, але дає право тривалого перебування по всій шенгенській території.

Для того щоб оформити шенгенську візу громадянам України достатньо звернутися у візове агентство, причому, будь-яким зручним способом: зателефонувавши; написавши електронного повідомлення; прийшовши до офісу (всі координати розписані у графі «Контакти»). Спеціаліст даної структури розповість про переваги кожної із категорій шенгенських віз, і пояснить, яка віза і чому, оптимальна для конкретних цілей поїздки.

Послуги юриста по оформленню віз.

...
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні