LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Віза у Польщу

Для того, щоб поїхати до Польщі, незалежно від причини поїздки особливих зусиль докладати не доведеться. Віза у Польщу чи шенгенська віза, яка діє не тільки на території Польщі, але й в інших країнах Шенгенського договору: Естонії, Швеції, Швейцарії, Чехії, Франції, Фінляндії, Словенії, Словаччини, Португалії, Норвегії, Нідерландах, Люксембурзі, Литви, Латвії, Італії, Іспанії, Ісландії, Данії, Греції, Німеччини, Угорщини, Бельгії, Австрії.

Віза в Польщу ділиться на кілька різновидів, залежно від мети запланованої поїздки на територію Польщі.

Туристична шенгенська віза

Для отримання туристичної візи заявнику на її отримання необхідно за правилами мати письмове запрошення від друга або іншої особи, котра мешкає на території Польщі. Можливий і інший варіант: відпочинок у Польщі через туристичне агентство. Таким чином особа, яка письмово підтверджує запрошення до Польщі, бере на себе відповідальність за поведінку заявника. Чи можна обійтися без цієї процедури, щоб точно отримати візу до Польщі? Можна, якщо звернутися до професійного візового центру. Чим він відрізняється від звичайних структур, де найчастіше заявник отримує відмову про видачу візи через відсутність письмових запрошень? Спеціаліст зі стажем вже знає всі лазівки у консульствах та інших необхідних місцях для оформлення візи. У нього вже налагоджені контакти з потрібними людьми. Тому «ні» і тривале оформлення документів - гарантовано відсутні у роботі досвідченого представника візового агентства.

Те ж саме стосується і службової візи.

Якщо мета поїздки - ділова, то відбувається наступний розподіл:

  • одноразова віза;
  • дворазова віза;
  • мультивіза.

Мультивіза ідеально підійде для тих, хто планує регулярно відвідувати різні країни Шенгенської угоди. Мультивізою користується більшість бізнесменів, котрі часто здійснюють ділові переговори із іноземними партнерами або клієнтами. Але отримати таку візу зовсім не просто, навіть звертаючись до спеціальних установ. Тільки одиниці здатні впоратися з усіма труднощами у процесі відкриття мультивізи.

Транзитна віза

Транзитна віза необхідна для транзитних проїздів через кордон певної держави. Тривалість її дії не велика, якої повинно вистачити саме на час перетину транзитної зони.

Студентська віза

Мета оформлення студентської візи зрозуміла - отримання освіти у польському вищому навчальному закладі. Для її відкриття, крім стандартних документів, необхідне запрошення з місця,де планується навчання.

Робоча віза

В даному випадку стандартний пакет документів підкріплюється наявністю письмового підтвердження від польського роботодавця про прийом на роботу.

Таким чином зрозуміло, що до видачі віз польське консульство ставиться серйозно,як й інші іноземні представники. Тому заявник може не отримати схвалення з боку консульства Польщі. Як уникнути відмови, можна дізнатися тут.

Послуги юриста з оформленню віз.

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні