LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Віза у Польщу для українців

Наявність шенгенської візи для відвідування Польщі та знаходження на ній є обов'язковою обставиною для громадян України.

Як отримати польську візу - подробиць в інтернеті безліч, з детальним керівництвом самостійного проходження всіх необхідних інстанцій та виконання потрібних процедур. Але покладатися на однозначне отримання шенгенської мультивізи, якщо до цього не була жодного разу відкрита хоча б одна віза, не варто. Тут потрібна професійна допомога. Для отримання одноразової короткочасної візи у Польщу можна і самому зайнятися збором та подачею документів. Звичайно, що жителі західної України володіють більшими шансами самостійно отримати візу, ніж жителі центральної або східної України (абсолютно не зручно і не вигідно).

Віза у Польщу українцям - можливість побачити Європу

Для поїздки до Польщі оформляється шенгенська віза. Її дія поширюється по всім країнам шенгенської території. А значить, набуваючи візу до Польщі, у людини з'являється можливість побувати і за її межами, а саме: в Угорщині, у Нідерландах, у Швеції, у Швейцарії, у Фінляндії, у Франції, в Естонії, у Чехії, в Австрії, у Норвегії, у Мальті, у Словенії, у Словаччині, у Португалії, у Бельгії, у Греції, у Німеччині, в Італії, в Іспанії, в Ісландії, у Данії, у Литві, у Латвії, у Люксембурзі (де, власне, і був укладений Шенгенський договір).

Для того, щоб оформити візу до Польщі, необхідний стандартний тип документів, що складається з закордонного паспорту, внутрішнього паспорту, анкети заявника, ІПН, 2 фотографій 3.5 Х 4.5 на світлому фоні. До додаткових документів відносяться письмові підтвердження, наприклад, для оформлення робочої візи - письмовий доказ, виданий польським працедавцем, того, що заявник прийнятий на роботу; для студентської візи - лист з польського ВНЗ про те, що заявник зарахований в якості студента + довідки з банку, які гарантують платоспроможність одержувача студентської візи і так далі.

Віза у Польщу українцям: простий, вигідний, надійний варіант

Приватні візові центри - найефективніший варіант. Надані ними послуги не вимагають особистої присутності заявника. Оформити документи, як кажуть, «під ключ» і гарантовано отримати візу до Польщі з мінімальними матеріальними витратами (до речі, в більшості випадків дешевше, ніж самому вирішувати всі питання) - можна тут. Співробітники візового агентства дадуть детальну інформацію про процес оформлення візи у Польщу, а також детально розкажуть про можливості кожної категорії візи, і, відповідно, пояснять переваги вибору однієї з категорій візи для певної мети поїздки.

Термінова віза у Польщу українцям!

На цьому ж сайті є можливість замовити термінову візу у Польщу, тобто, немає необхідності чекати цілу вічність, коли документи будуть розглянуті у посольстві, коли призначать співбесіду, коли «винесуть вирок» щодо видачі візи у Польщу. Тепер все значно швидше: кілька днів - і віза в руках. Детальніше дізнатися про це можна, клікнувши сюди.

Послуги юриста по оформленню віз.

сайт
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні