LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Візи у Польщу в Житомирі

Важливе повідомлення для жителів Житомира: відкрити візу до Польщі тепер можна без особистої присутності у посольстві і за максимально короткі терміни.

Візи у Польщу в Житомирі пропонують на таких умовах:

  • 360/90 - річна медична страховка;
  • заповнена анкета;
  • бізнес-запрошення, чинне протягом року;
  • реєстрація анкети.

Всіма перерахованими діями займається візовий центр у Житомирі, тобто, охочому отримати візу до Польщі самому нічого не доведеться робити.

При цьому віза гарантовано видається заявнику. Відповідно, ймовірність відмови у видачі візи до Польщі відсутня.

Для отримання візи до Польщу у Житомирі ми радимо знати:

  1. для оформлення шенгенської візи необхідна подача документів, перелік яких залежить від мети поїздки до Польщі. Для уточнення списку документів краще поспілкуватися з менеджером візового центру. Документи можна передати як особисто, так і кур'єрською доставкою;
  2. «Чистий паспорт» - не проблема, якщо оформленням мультивізи займаються професіонали. Так, при самостійній спробі отримати мультивізу, через відсутність у паспорті попередніх віз, шанси рівні «нулю». Але у візових агентствах працюють люди, які стикаються з даними нюансом не перший рік і знають шляхи його швидкого й однозначного рішення;
  3. Термін дії візи називається «коридором», тобто дати, коли громадянин України може в'їхати і ззобов'язується виїхати з території Шенгену. «Термін перебування» - число днів, яке дозволяє перебувати власнику візи на території конкретної країни, в даному випадку в Польщі. Наприклад, вказані такі цифри: 30/90, де 30 - позначає «коридор», а 90 - вказує на кількість днів, які відведені власникові візи на перебування в Польщі або іншої країни Шенгенської території.

Житомир видає візи в Польщу і жителям інших міст України. Як це зробити?

Отримати візу до Польщі у Житомирі можна будь-яким зручним способом: особисто або залишити адресу, куди документи заявника будуть доставлені кур'єрською службою.

Перш ніж обговорювати сам процес оформлення візи необхідно проконсультуватися з представником візового центру, що іногороднім зручніше зробити по телефону або онлайн-способом (контакти вказані тут). Співробітник візового відділу розповість, які конкретно потрібні документи, адже відсутність хоча б одного папірця може стати причиною затяжного процесу оформлення візи. Та й додатковий раз переплачувати за пересилання даних - теж накладно. Також консультант може порадити (але не вирішити!): який тип візи до Польщі краще вибрати: «А», «В», «С», «D», «С + D» саме для даної мети поїздки. Тут же є можливість дізнатися (і зробити!) про поїздку до Польщі з дітьми, на яких слід зібрати ряд окремих документів (нотаріально завірений дозвіл від одного з батьків про те, що дитину можна вивести із країни (матері (батька) - одинаки такий дозвіл беруть з державних органів), свідоцтво про народження дитини та інше).

Послуги юриста по оформленню віз.

сайт
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні