LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Потрібна литовська віза

Литва, як держава, що близько знаходиться біля України, нерідко викликає у наших громадян зацікавлення її відвідати. Причин, через які українець потребує приїхати в Литву безліч: відпочинок, навчання, бізнес, робота, лікування та багато іншого. Тому і різновидів литовських віз теж безліч.

Віза в Литву (або її скорочений варіант - лі віза) для студентів

Литва відрізняється серйозним ставленням до освіти. Тим більше, здобути освіту в Європі - це завжди престижно. Тому українцям, які планують працювати не тільки по Україні, але й за її межами,може знанобитись лі віза. Що для цього необхідно?

По-перше: стандартний набір документів для оформлення шенгенської візи.

По-друге: письмове підтвердження про зарахування заявника у литовський навчальний заклад.

По-третє: письмовий доказ з банку, що майбутній студент фінансово готовий жити і навчатися на території Литви.

Лише за наявності всіх перерахованих паперів гарантована видача литовської візи.

Чи потрібна лі віза для ділових поїздок?

Переговори з діловими литовськими партнерами та укладення угод із литовськими клієнтами найчастіше здійснюється в межах Литви. Рідко трапляється, що для підписання договорів литовці їдуть в Україну.

Литовська бізнес-віза дозволяє здійснювати ділові поїздки і в інші країни шенгенського союзу, оскільки дія шенгенської візи поширюється на всю шенгенську територію, а саме: Польща, Угорщина, Нідерланди, Швеція, Швейцарія, Фінляндія, Франція, Естонія, Чехія, Австрія, Норвегія, Словенія, Словаччина, Португалія, Бельгія, Греція, Німеччина, Італія, Іспанія, Ісландія, Данія, Латвія, Люксембург.

Для того, щоб відкрити шенгенську візу бізнесменам необхідно в анкеті вказати мету відвідання Литви; надати довідки, що підтверджують діяльність компанії і звичий пакет документів, який обов'язковий по відношенню до всіх шенгенських віз.

Не можна плутати бізнес-візу з робочою візою! Якщо потрібна лі віза для працевлаштування у Литві, то і оформлювати необхідно саме робочу шенгенську візу, оскільки попередній варіант не дає право влаштовуватися на роботу. При подачі заявки на отримання робочої литовської візи потрібно підкріпити стандарт документів листом від литовського роботодавця (з підписом і печаткою), а також підтвердити спеціальним документом (з бюро праці), що дана литовська фірма володіє повноваженнями приймати до трудового штату іноземних жителів.

Туристична литовська віза

Туристичні візи найпростіше оформлювати при взаємодії із туристичним агентством. Якщо планується поїздка у гості до друзів, то така віза вже не туристична, а гостьова. Для її оформлення необхідно запрошення від литовських громадян.

Термінова видача литовських віз

Таке також можливо! Але тільки, якщо звернутися у візовий центр, який не тільки швидко, але й якісно здійснить відкриття литовської візи. Для зв'язку із консультантом, потрібно клікнути сюди.

Послуги юриста по оформленню віз.

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні