LUTSENKO, GRABCHUCK AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супровіду угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Тендерний супровід

Тендер, торг, участь і супровід - це на перший погляд зовсім незрозумілі поняття, але з точки зору експертів, знання і розуміння ключових слів це не тільки запорука колосальної переваги, але і величезна гарантія здійснити гарну угоду. А саме виграти той чи інший тендер.

Так що ж таке тендерний супровід?

Тендер - це власне і є в деякому роді, торги. Тобто, це відбір підходящих умовам пропозицій, виконання певних правил, прописаних в документах, і виконання зазначених робіт, все це проходить на конкурсних засадах, з метою визначити і вибрати кращого. Основними ключовими моментами є справедливість, ефективність і конкурентність. Дуже часто поняття тендер замінюють синонімами аукціон або конкурс. Такого роду заходи можуть також бути закритими або відкритими.

Тендерний супровід дуже поширене поняття, дуже важливо і необхідно звернутися до такого роду послуг, якщо ви хочете виграти який-небудь тендер. Існують організації або конкретна юридична особа, які надають ряд важливих послуг при тендерному відборі. На розсуд особи, що звернулась, це може бути повний спектр допомоги або часткова допомога.

Для того, щоб тендерний захід пройшов з успіхом, потрібно проаналізувати і зіставити всі умови конкурсу та його складових. Мова йде не тільки про послуги, а й про замовників та їх вимоги. Важливо дотримуватися норм закону і правил тендеру. Саме тому потрібно і важливо отримати повну консультацію та підтримку в майбутньому заході. Дуже багато варіантів для вас існує як онлайн, так і на місці.

Слідуючи основним принципам і нормам, ваша участь у відповідному тендері буде результативною і ви обов’язково отримаєте перемогу. Ось основні положення:

  1. Моніторинг закупівельної діяльності замовників. Потрібно зробити оцінку і переоцінку вже завершеного тендера з вашої тематики. Адже це допоможе передбачити і поліпшити вашу стратегію та точно знати, чого не варто допускати, а що є ефективним. За допомогою даного етапу, можна трохи краще дізнатися і зрозуміти замовника, і власне його бажання, що буде тільки величезним плюсом для вас. Продивившись звіти і хронологію, ви дійсно будете на крок попереду до перемоги серед конкурентів.
  2. Сприяння у підготовці пропозиції. Іноді бувають ситуації, при яких незнання законодавства і основних положень призводить до того, що учасники тендеру стають заручниками ситуації, а саме починають діяти виходячи з норм, які диктує замовник, і тим самим собі шкодять, тобто учасники не досягають потрібного результату. Тому потрібно звернутися до такої послуги як тендерний супровід, де допоможуть не тільки розібратися з законодавством по вашій тематиці, але і правильно скласти і оформити потрібну документацію. Для цього потрібно провести ретельний аналіз документів. Завдяки таким принципам, можна коректно і правильно зрозуміти замовника і не упустити свій шанс на перемогу.
  3. Отримання документів. Що б отримати всі необхідні документи для участі, потрібно витратити величезну кількість часу і сил. Для нас це дрібниці, адже ми знаємо, що шукати і де.

Допомога буде надана при отриманні таких документів:

  • Сертифікації за ISO 9001;
  • Довідки МВС України про наявність або відсутність судимості;
  • Банківської картки;
  • Довідки, витягу з Єдиного реєстру осіб, щодо яких відкрито провадження у справі про банкрутство;
  • З органів Міністерства юстиції, довідки про наявність або відсутність даних та інформації в реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
  • Довідки, що повідомляє про відсутність заборгованості, збір та сплату податків (необхідний документ з податкової);
  • Довідки, виписки, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

Без зазначених документів і довідок, а також вищезазначених принципів, неможливо виграти тендер і добитися результативного фіналу, який би повністю задовольнив вимоги замовника і ваші очікування. І тут вам допоможе тільки тендерний супровід. Адже основне завдання не тільки обійти конкурентів, але і зробити це грамотно і продуктивно. Так можна заробити відмінну репутацію, яка довгі роки буде працювати на вас і принесе чимало прибутку та ефективності у вашій подальшій діяльності.

Ніколи не потрібно відкидати чи не брати до уваги те, що є величезним продуктивним плюсом, і якщо існують такі послуги або допомога, то потрібно завжди це використовувати.

І навіть якщо ви не дуже обізнані у багатьох поняттях, принципах або законодавстві, то для цього є спеціально навчені люди, майстри своєї справи, які не залишать вас в біді.

Тендерний супровід забезпечить вам тільки перемогу, ваші конкуренти будуть вражені, а замовник радіти, що саме ви і ваш проект виявився на фінішній прямій. Адже ваша участь буде підкріплена низкою необхідних активів, що призведуть тільки до перемоги, і тільки до потрібного вам результату.

Тендерна документація для відкритих торгів (станом на вересень 2014 р.)

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні