LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Консультація юриста онлайн в Україні

Надання юридичних послуг через мережу Інтернет- зручно та економно. Економно зовсім не в тому сенсі, що там сидять нероби і за «дешево» роблять розумний вигляд, цитуючи Законодавство України. Навпаки саме таким способом великі юридичні фірми дають можливість всім громадянам зв'язатися з юридичним фахівцем,

  • заощаджуючи час на їх пошук і пересування з дому до адвоката;
  • економлячи гроші на консультації. Так? Невже?

Консультація юриста онлайн в Україні зазвичай пропонує своїм громадянам першу консультацію і наступні консультації без додаткового юридичного супроводу (ведення переговорів, складання контрактів, сприяння в судовому процесі та інше) безкоштовно. Те, що юрист, який орендує офіс, собі дозволити не може.

Ласкаво просимо! Консультація юриста онлайн в Україні.

З незрозумілих причин, деякі соромляться або бояться питати юриста онлайн, тому шукають готові відповіді. Але тут слід сказати про безліч недоліків: можливо, що питання можуть мати загальний характер, але ще не було жодного разу, щоб юридичні проблеми були точною копією один одного, тому і їхні рішення можуть бути різними.

Питання, які часто задають:

1. Втеча від армії: міф чи реальність?

Таке питання юристу цілком виправдане певними страхами, але слід розуміти, що у кожного громадянина України є не тільки права, але й обов'язки, за порушення яких наступає покарання:

  • За ст. 211 АК України адміністративним порушником є той, хто знищив прописаний квиток або не з'явився за повісткою до військкомату. Штраф від 17 до 51 грн.
  • Ухилення від армії - це вже кримінальна відповідальність (ст. 336 КК України) - позбавлення волі від 2 до 5 років.

2. Що потрібно знати біженцю з зони АТО? Допомога, пільги, документи.

Біженці або переселенці - це громадяни України, і поки вони живуть на її території, вони володіють тими ж правами і обов'язками, що і жителі інших регіонів. Якщо ж людина постраждала в результаті військових дій або ж їй було завдано матеріальних збитків унаслідок військових дій, то справа вимагає збору документів в залежності від типу нанесеного збитку. Бувають ситуації, коли внаслідок руйнівних обставин громадянин не має навіть паспорта або іншого документу, що посвідчує особу. В цій ситуації потрібно знати більше, оскільки необхідно займатися відновленням документів.

Що стосується видачі допомоги (пенсій, оплати декретної відпустки та інше): змін (скасування та інше) в законодавстві немає; отримати допомогу можна будь-якими зручними способами: через банківську карту або ж за новим місцем проживання, переоформивши документи. Інших матеріальних пільг жителям (не постраждалим) проблемних зон законодавство України не передбачає.

Консультація юриста онлайн в Україні прямо зараз рекомендує:

Досить чекати завтра! Юридична порада, отримана вчасно, здатна врегулювати суперечку або вирішити ситуацію, уникнувши загострень і серйозних наслідків, що вимагають судових розглядів. Відправивши питання юристу в розділі «Контакти», ви отримаєте відповідь швидко і без реєстрацій.

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні