LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація фірми

Сучасному суспільству необхідно сформувати та встановити соціально-правові нормативи з метою підтримки єдиного порядку в країні. Дане поняття торкнулося як реєстрації, так і ведення бізнесу. Закон України "Про підприємництво" однаковий для всіх громадян країни і містить в собі визначення основних понять і правил проведення реєстрації, включаючи документи і фіксацію розміру сплати мита.

Державна реєстрація фірми передбачає певну послідовність процедур реєстрації,які супроводжуються наявністю низки документів, що залежить від обраної правової форми підприємництва.

Однією з найпростіших форм підприємництва є індивідуальне підприємництво (ІП). Для відкриття ІП не потрібно тієї складної проведення реєстрації, як, наприклад, при реєстрації ТОВ, і тим більше, АТ.

Державна реєстрація фірми (ІП) передбачає такий порядок дій та збір документів:

  • паспорт громадянина України;
  • ксерокопію ІПН;
  • квитанціяю про оплату мита;
  • картку № 10 (видається в пункті державної реєстрації фірм).

Очікування видачі свідоцтва про державну реєстрацію ІП займає 5 робочих днів.

Після отримання даного свідоцтва новий індивідуальний підприємець визначається з вибором оподаткування. Найчастіше вибір зупиняється на єдиному податку - фіксованій ставці, так як вона є найпростішою формою оподаткування.

Після чого індивідуальний підприємець зобов'язується стати на облік у податковій інспекції та в пенсійному фонді.

Крім ІП, є й інша форма підприємницької діяльності: ТОВ або товариство з обмеженою відповідальністю.

Державна реєстрація ТОВ здійснюється на основі документації, де головну роль відіграє статут ТОВ. До оформлення статуту також додається ряд правил (зразок створення статуту можна скачати в інтернеті (головне: завантажувати з українських джерел, тому що матеріал, взятий з російських ресурсів, сформований на основі Російського законодавства, що істотно відрізняється від українського), а можна отримати консультацію у юриста. Статут ТОВ показує суть діяльності організації, хто входить до складу керівної дирекції ТОВ, трудовий колектив і багато іншого, включаючи можливість передачі повноважень і засновницьких часток.

Окрім зазначених відомостей державна реєстрація фірми, правова форма яких ТОВ, передбачає можливість реєстрації як юридичної, так і фізичної особи, де перелік документів дещо відрізняється один одного.

Державна реєстрація будь-якого типу АТ - найскладніше завдання. Нерідко самостійне проходження всіх процедур виключається з метою уникнення неправильних дій.

При реєстрації фірм будь-яких форм «Юридична допомога» готова надати консультацію кожному підприємцю. Юридична консультація або повний супровід (на вибір клієнта) дозволять правильно і швидко здійснити всі процедури.

Замовити реєстрацію фірми

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні