LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація компаній

Сьогодні нічого не можна зробити без жодних проблем. Для того, щоб віднести один папірець до другого кабінету потрібно відстояти чергу в інші кабінети, збираючи підписи, печатки та документаційні підтвердження будь-якого факту або явища. А що стосується реєстрації компаній, то тут взагалі голову зламати можна. По-перше, законодавство висуває ряд вимог до оформлення будь-яких документів і передбачає певну послідовність всіх дій. По-друге, існує безліч найменувань форм підприємницької діяльності: ПП, IП, СПД, ТОВ, ВАТ, ЗАТ, ПАТ, ПрАТ і так далі. Як з усім цим розібратися по суті ніхто не говорить, всі тільки посилаються на законодавчі акти.

Державна реєстрація компаній, наприклад, індивідуальне підприємництво, вимагає такі документи:

  • паспорт та ідентифікаційний номер (ксерокопія);
  • квитанцію про сплату мита;
  • картку № 10.

Тепер чекаємо 5 робочих днів, коли реєстраційний центр видасть свідоцтво про реєстрацію індивідуального підприємця.

Але і це ще не все! Тепер потрібно вибрати систему оподаткування. Як правило, вибір зупиняється на єдиному податку.

Далі потрібно прийти до податкової інспекції, показавши їй квитанцію про сплату мита. Інакше ніяк: словами не повірять. Наступний крок - пенсійний фонд, але це справа потрібна.

Тим, хто вирішив відрити ТОВ, хочеться порадити: державна реєстрація компанії в такому випадку ускладнюється хоча б тим, що потрібно створити статут. До статуту може виникнути безліч претензій: неправильно поставлена кома - кінець усьому, а закреслювати в документах ніяк не можна, оскільки вони несуть юридичну значимість.

До вибору назви ТОВ теж висувається ряд вимог: назва повинна розкривати суть діяльності організації, тобто, якщо підприємець відкриває агентство моряків, назвати його «Попливли», з точки зору значення діяльності можна, але смішити людей теж не потрібно, та й моряки образяться. А ось «МорКо» - оптимальний варіант, але необхідно перевірити по реєстраційній базі про можливий збіг назв, так як підприємства з однаковими найменуваннями в реєстраційних центрах не приймаються. І це ще не все...

А реєстрація компаній АТ взагалі страшна історія з документами та біганиною.

Багато підприємців не морочать собі голову подібними процедурами, а оплачують послуги юристу, який сам всім цим займається. До речі, це дуже зручно. Питання полягає тепер в наступному: де знайти тих, хто не кине тебе напризволяще?

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY - компанія, що займається юридичною та бухгалтерською діяльністю з 2010 року. З нею знайомі багато підприємців України. До її головних особливостей відносяться: сумлінне виконання всіх доручень замовника, а найголовнеіше, не задирають ніс, а зрозумілою мовою без юридичних термінів пояснюють, що і до чого. Крім того, надають безкоштовні поради, а це властиво не кожному.

Замовити реєстрація компаній

,,,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні