LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Послуги бухгалтерського обліку

Бухгалтерський облік поділяється на два основних поняття: зовнішній і внутрішній. Відповідно послуги бухгалтерського обліку теж виконуються за декількома принципами.

Що означає зовнішня бухгалтерія? Даний вид послуг не вимагає наявності штатного бухгалтера. Можна звернутися за бухгалтерською допомогою в аутсорсингову організацію, що надає послуги бухгалтерського обліку.

Бухгалтерські послуги повинні виконуватися виключно професійними бухгалтерами, що вільно володіють бухгалтерськими комп'ютерними програмами та знають всі основи роботи з податковими звітами.

Незважаючи на те, що інтернет переповнений представниками, які пропонують надання бухгалтерської допомоги, насправді кваліфікованих фахівців не так вже й багато.

Що стосується штатного бухгалтера, то його наявність не завжди виправдовує засоби, оскільки штатному співробітникові потрібно регулярно виплачувати зарплату. А шкода платити зі своєї кишені людині знаючи про те, що вона працює Лише в кінці місяця - здаючи бухгалтерський щомісячний звіт та в кінці року - річний звіт. Тому разові бухгалтерські послуги - найоптимальніший варіант.

Другий плюс у разовій послузі бухгалтерського облікуу полягає в тому, що «разовий» бухгалтер - більш досвідчений фахівець, ніж штатний співробітник, оскільки він часто працює з різною бухгалтерією, тобто є можливість порівняння одного підприємства з іншим; по-друге, він постійно спілкується з іншими бухгалтерами, відповідно вони між собою діляться отриманими новими знаннями. А штатний бухгалтер бачить лише робочий комп'ютер та одні й ті ж документи.

По-третє, «разовий» бухгалтер може перевірити на чесність штатних бухгалтерів. Тобто замовивши разові бухгалтерські послуги, підприємець переконується в сумлінному виконанні бухгалтерської роботи своїх фахівців, або ж навпаки, підтверджує свої сумніви.

Що мається на увазі під послугами бухгалтера?

  1. Розробка облікової концепції.
  2. Формування плану фінансової діяльності компанії.
  3. Реалізація бухгалтерського обліку згідно зі всіма особливостям конкретного підприємства.
  4. Розробка і здача звітності.
  5. Контроль і відновлення бухгалтерського обліку.

Де замовити послуги бухгалтерського обліку і скільки це коштуватиме?

Конкретну вартість можна дізнатися, лише уточнивши подробиці (за номером телефону, зазначеного в розділі «контакти» або там же заповнити письмову форму питання) проробляється роботи бухгалтера, тобто сказати, що конкретно потрібно. Тільки після цього можна дізнатися точну вартість бухгалтерських послуг.

Відносно місця замовлення, то це особиста справа кожного, кому що ближче. Але найголовніше вибрати професійну команду фахівців, які зроблять всю бухгалтерську роботу на належному рівні. Однією з таких організацій є «Юридична допомога», яка вже багато років практикує в області бухгалтерського обліку. На роботу, виконану бухгалтерами «Юридична допомога» ще жодного разу ніхто не скаржився.

Замовити послуги бухгалтерського обліку

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні