LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Надання бухгалтерських послуг

На сьогоднішній день від підприємця потрібні знання у всіх областях: менеджмент, юриспруденція, бухгалтерія, документознавство та багато іншого, що живій людині зрозуміти нереально. Але і найняти собі всіх цих працівників він також не може дозволити - дорого. А ось звернутися за разовою допомогою до конкретного фахівця - це зовсім інша справа. Більш того фахівці, які виконують роботу одного разу, ставляться до виконання поставлених завдань з більшою відповідальністю, ніж штатний співробітник, адже у нього немає фіксованої ставки, а значить - це його хліб.

Ведення документації та фінансової звітності з наступним захистом всіх відомостей в податковій службі вимагають професійних бухгалтерських знань. Тому немає нічого поганого в тому, щоб замовити бухгалтерські послуги.

Надання бухгалтерських послуг здійснюється багатьма організаціями України. З їхньою допомогою можна визначитися з оптимальним вибором ведення бухгалтерського та податкового обліку, що мінімізує ризики. Також здатність реалізувати контроль бухгалтерських послуг, виконаних співробітниками організації (що теж важливо, оскільки через руки бухгалтерів проходять величезні суми грошей. Де гарантія, що не здригнеться рука?).

Бухгалтерський супровід також входить до надання бухгалтерських послуг, здійснюється фахівцями в галузі фінансового обліку; проводиться робота з первинною документацією, складання податкових, бухгалтерських звітів і подібне.

Надання бухгалтерських послуг з метою відновлення бухгалтерського та податкового обліку. Що це означає?

У житті підприємця може статися будь-яка непередбачувана ситуація: фінансові труднощі, недобросовісний бухгалтер, стан здоров'я підвів - і бухгалтерія відійшла на другий план. Тому і доводиться всю бухгалтерію починати з «нуля».

Консультацію бухгалтера можна безкоштовно отримати по телефону. Можна вчинити хитро (так як безкоштовно, то можна користуватися моментом): зателефонувати в одну організацію з метою отримання відповіді від бухгалтера, потім - в іншу, і порівняти, де краще. Перейшовши на сторінку «контакти» та зателефонувавши за вказаними номерами, інших шукати вже не потрібно,адже кращого варіанту не знайти. Тут можна відразу замовити бухгалтерські послуги, тому що фахівці, які настільки глибоко розуміють суть бухгалтерської роботи і працюють відповідно.

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY - компанія, яка розуміє значення бізнесу з усіх його сторін. Працювати з податковими службами, з різними перевірками, скласти договір або фінансовий звіт - не проблема. Зробити з жахливої ситуації цукерку законними способами - без питань. Навіщо шукати когось, витрачати свій час, коли група фахівців знаходиться прямо перед вами.

Для того, щоб переконатися у професіоналізмі, можна в телефонному режимі або при особистій зустрічі задати ряд навідних запитань. Проаналізувавши відповіді, можна самому дійти висновку: співпрацювати чи ні.

Замовити надання бухгалтерських послуг

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні