LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основные практики: M&A, сопровождения и защиты бизнеса, а также:
налогового планирования и сопровождения сделок

10014, г. Житомир, ул. Киевская, 20

Запись на встречу по тел: +38 (098) 447-55-45

Мы работаем: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. с 09:00 до 18:00. Сб., Вс. - по договорённости

7 лет в работе
527 выиграных дел в судах
254 зарегистрированых компаний

Реєстрація підприємства

У час інформаційних технологій великим попитом користується пошук роботи за допомогою Інтернет мережі. Одним з найпрестижніших сайтів із пошуку роботи є всім відомий work.ua. Користувачі з неабиякою жвавістю відвідують вказаний портал роботодавців та робітників. Одні - з метою знайти бажану зайнятість з хорошою зарплатою, робочим місцем, повним соціальним пакетом, а інші активно шукають працівників, які зацікавлені в працевлаштуванні, досвідчені у певній сфері, а також відповідальні, пунктуальні та працелюбні.

На що ж звертає увагу пересічний працівник при перегляді вакансій?

Відповіді можуть бути різними, але є ключові моменти, яким приділяє увагу кожен працівник.

На першому місці, майже завжди, стоїть заробітна плата, на другому – робочий графік, на третьому – умови праці, на четвертому – соціальний пакет: кількість днів відпустки, своєчасність та порядок її надання, оплата лікарняних, оплата декретної відпустки (для жінок), хоча в декретну відпустку можуть ходити і чоловіки, на п’ятому – колектив і його атмосфера.

З наведеного вище постає цілком логічне питання:

«А до чого тут реєстрація підприємства?».

Справа в тому, що реєстрація підприємства чи організації необхідна для підтвердження достовірності інформації про роботодавця. Така інформація перевіряється особисто працівниками порталу з пошуку роботи і в разі підтвердження реєстрації, work.ua опубліковує відповідні відомості щодо підтвердження достовірності тієї чи іншої компанії.

Тепер, коли потенційний працівник знаходить підходящу йому вакансію, він відзразу ж хоче дізнатися якомога більше про роботодавця. І саме в цей момент потенційному роботодавцю стає в пригоді проведена ним реєстрація підприємства, тому що працівник, перейшовши на сторінку компанії, яка розмістила вакансію, відразу ж упевнюється в тому, що підприємство зареєстроване згідно чинного законодавства, тому можна розраховувати на гарантії встановлені кодексом законів про працю України.

Якщо ж згадана реєстрація не здійснена, то відповідної відмітки про підтвердження реальності підприємства немає, а це, як правило, відштовхує висококваліфікованих працівників та знижує шанси їх позитивного пошуку.

Отже, приходимо до наступних висновків:

по-перше, в разі прийняття рішення про створення підприємства, перше, що необхідно зробити - зареєструвати дане підприємство відповідно до діючого законодавства нашої країни. Це дасть змогу діяти законно, а також уникнути кримінальної відповідальності за незаконне підприємництво;

по-друге, реєстрація підприємства породжує довіру потенційних працівників;

по-третє, збільшуються шанси знайти висококваліфікованого фахівця;

знижуються затрати часу на пошук робочої сили.

За допомогою у реєстрації підприємств, організацій та інших організаційно-парвових форм ви можете звертатися до нашої компанії. Ми максимально швидко та якісно здійснимо юридичний супровід реєстрації вашого бізнесу.

56
компаний на комплексном обслуживании
32
компании на юридическом обслуживании
17
компаний на бухгалтерском обслуживании