LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація ТОВ та ФОП на території України, а також їх взаємодія з іноземною компанією-замовником послуг

Що необхідно для оговореної моделі співробітництва:

- зареєструвати ТОВ (далі - підприємство) в органах реєстрації України на загальній системі оподаткування. При цьому підприємство буде сплачувати податок державі в розмірі 18% від прибутку.

- зареєструвати ФОП на осіб (далі - підприємці), що будуть виконувати відповідні послуги. Зазначені підприємці мають бути на єдиній системі оподаткування – 5%. Таким чином кожен з них буде сплачувати 5% податку державі від отриманої на свій рахунок суми;

- між підприємством і підприємцями укладаються договори надання відповідних послуг, згідно до яких підприємці надають послуги підприємству а останнє здійснює оплату за такі послуги;

Детальніше

ЮРИДИЧНА АДРЕСА (РЕЄСТРАЦІЯ)

Перш за все, варто розібратися в тому, про що, власне кажучи, йде мова. Тобто, що включає в себе вказаний термін. Отже, юридична адреса юридичної особи (юридична адреса підприємства) – це офіційне місцезнаходження компанії згідно даних з ЄДРПОУ. Варто розуміти, що юридична адреса ТОВ може відрізнятися від адреси розміщення, до прикладу, виробничих потужностей підприємства. Це означає, що офіс компанії, тобто його так звана юридична адреса, знаходиться в одному місці, що відображене в ЄДРПОУ. В той же час, адреса виробничих приміщень або ж відділень, філій, знаходиться за зовсім іншою адресою. Окремо варто відмітити, що поняття юридична адреса підприємства є досить умовним, оскільки діюче законодавство України такого терміну не передбачає, а використовується поняття місцезнаходження юридичної особи.

Детальніше

Адвокат в Києві

Адвокат – особа, яка на професійних засадах надає юридичну допомогу фізичним та юридичним особам. Статус адвоката, згідно законодавства України, дає змогу захищати клієнта, використовуючи при цьому спеціальні повноваження. Адвокатура України - недержавний самоврядний інститут, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній основі, а також самостійно вирішує питання організації і діяльності адвокатури в порядку, встановленому законом.

Специфіка професії адвоката досить часто викликає негативне ставлення суспільства. Зокрема, багато людей вважають всіх без виключення адвокатів шахраями, які в силу своїх спеціальних знань протиправно вводять в оману своїх клієнтів. Варто зазначити, такі звинувачення мають певне підґрунтя, оскільки трапляються випадки, коли в лавах вітчизняної адвокатури перебувають не зовсім чисті на руку представники даної відповідальної та вимогливої професії. Проте, таких представників в контексті кількості адвокатів у нашій країні, досить мало.

Детальніше

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Питання оформлення будь-яких дій з нерухомістю завжди було надважким і небезпечним для звичайних громадян, незнайомих із законодавчою базою. Більше того, найчастіше за допомогою до юриста звертаються вже тоді, коли проблема набула масштабного характеру, а її вирішення буде коштувати досить дорого як у грошовому еквіваленті, так і у відношенні нервів.

Засоби масової інформації ледь не щодня повідомляють про незаконні забудови, махінації шахраїв з нерухомістю, обманутих інвесторів. Аби не стати учасником наступного сюжету, варто завчасно задуматись про залучення висококваліфікованого юриста по нерухомості та супроводу угод. Юристи нашої компанії мають великий досвід супроводу угод у сфері нерухомості, зокрема, значних угод за участі серйозних гравців у сфері вітчизняного бізнесу.

Детальніше

Шлюбний договір

На сьогоднішній день, мабуть, кожен щось чув про шлюбний договір. Ми всі знаємо з фільмів або зі статей газет, що такий договір доволі поширений на Заході та в Сполучених штатах саме серед заможних людей, які хочуть перестрахувати себе, щоб, у випадку розлучення, не залишитися без коштів. А що мається на увазі під шлюбним договором насправді, які саме відносини він регулює, для чого його взагалі укладають, які в нього переваги та недоліки пересічна людина не знає. Тому, напевно, варто спочатку розглянути саме витоки шлюбного договору.

Виявляється, шлюбні договори існували ще в Стародавньому Римі та Греції. Звичайно, вони значно відрізнялися від сучасних, але в них також прописувались майнові відношення між подружжям та навіть ті відносини, які можуть виникнути у подальшому, а саме можливість передачі майна у спадок. Але у Стародавньому Римі шлюбні договори в основному стосувались посагу, так як шлюб базувався на принципі роздільності майна між подружжям за виключенням саме посагу.

Детальніше

Започаткування СПД в розрізі нової редакції профільного закону

Серед когорти людей, що працюють як наймані працівники, дедалі більше замислюються про свою власну справу. Мрією багатьох людей є самостійне здійснення власної підприємницької діяльності, а не робота на когось. І ось, коли Ви вирішили врешті-решт відкрити свою справу, починаєте стикатися з першими юридичними аспектами.

Перше з чим стикаються ті, хто хочуть мати свою справу – здійснення офіційної державної реєстрації своїх намірів бути підприємцем.

Розпочати Вам варто зі зваження всіх обставин і вирішення яку саме форму обрати, оскільки такого роду діяльність може існувати як без створення компанії (ФОП), так із створенням так званої фірми (ТОВ, АТ, ПП, тощо). Законодавство України містить досить широкий вибір для оформлення своїх підприємницьких намірів, тому варто більш детально розглянути кілька найпопулярніших видів. Від форми, яку Ви оберете, залежить внутрішня структура фірми, ступінь її відповідальності та інші обставини.

Детальніше

Що дасть для України безвізовий режим з ЄС

Безвізовий режим для українців

Про безвізовий режим між Україною та ЄС зараз можна почути практично скрізь. І в нашому суспільстві панує думка, що коли в Україні введуть безвізовий режим, то це відразу спростить життя всім українцям та відкриє нам нові горизонти.

Здавалося, все що потрібно для того, щоб відвідати будь-яку країну Шенгенського договору, - наявність біометричного паспорту. І жодних черг, очікувань при оформленні візи. З іншого боку, ми всі чудово розуміємо, що скасування візового режиму не вплине на добробут українського народу, а зважаючи на нестабільність курсу валют цілком зрозуміло, що масового потоку до Європи не відбудеться. Безвізовий режим може значно полегшити життя саме тим громадянам, які і так доволі часто подорожують.

Детальніше

Оскарження рішень податкової

08.01.2013 у дію увійшов наказ № 1236, де було затверджено Порядок направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень рішень платникам податків.

Оскарження рішень податкових органів в адміністративному (судовому) порядку, як правило, застосовується в більшості випадків, а саме тоді, коли скаргу подавати не доцільно.

Існують нормативні документи, які регулюють послідовність та курс податкових повідомлень рішень. За підсумками перевірок платників податків представниками ДПС складається акт у ситуації виявлених порушень, а за їхньої відсутності видається довідка, що зазначено в п. 86.1 ст. 86 НК.

Кожен акт або довідка має на увазі дотримання вимог до свого змісту, що передбачено Порядком № 984. Згідно із п. 58.1 ст.58 Податкового Кодексу очевидно, що сума грошового зобов'язання платників податків, яка передбачена законодавчими актами, підлягає контролю, покладеного на контролюючі структури, то розрахунок контрольованим органом здійснюється відповідно до ст. 54 Податкового Кодексу (винятком є декларування товарів); після перевірки контролюючим органом встановлюється факт відхилення суми від бюджетної компенсації суми, зафіксованої у податковій декларації або знижує вказану суму задекларованого від'ємного значення грошових сум ПДВ, яка розрахована платником податку згідно V розділу того ж Кодексу; контролюючим органом вручається податкове повідомлення рішення.

Детальніше

Як зробити закордонний паспорт?

Оформлення закордонного паспорту – послуга доступна для будь-якого громадянина України, незалежно від його віку та інших показників. Термін дії закордонного паспорту , виданого в Україні, триває 10 років.

Питання про отримання закордонного паспорту завжди було і залишається актуальним. Для отримання закордонного паспорту спочатку необхідно підготувати документи на його отримання, а саме:

  • копії І, ІІ сторінок звичайного паспорту та листа із пропискою (в 2-х примірниках). І, звичайно ж, для підтвердження необхідно взяти із собою й оригінал (паспорт);
  • ксерокопія ІПН (1 екземпляр) і сам ІПН;
  • старий закордонний паспорт (при його наявності);
  • довідка з військкомату або військовий квиток.

Детальніше

Ліцензування імпорту

З 1 березня 2013 року всі компанії-імпортери лікарських препаратів переведені на обов’язкове ліцензування імпорту, про що сказане в Законі України "Про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміну "активний фармацевтичний інгредієнт» від 04.07.2012. Затвердження самих правил ліцензування імпорту зафіксоване в Наказі МЗ України № 123 від 20.02.2013, а принцип організації контролю перед видачею ліцензії прийнятий Наказом МОЗ України № 158 від 27.02.2013.

З березня по грудень того ж року ліцензуванню на імпорт піддалися всі бажаючі на основі заяви й списку лікарських засобів, які призначені для ввозу імпортним постачальником, який у наслідку відображався в додатку до Ліцензії. Ліцензування, як і було спочатку оговорено відбувається «експрес-методом», тобто, без усіляких пояснень до документів і перевірок складських приміщень.

Детальніше

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні