LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основные практики: M&A, сопровождения и защиты бизнеса, а также:
налогового планирования и сопровождения сделок

01004, г. Киев, ул. Большая Васильковская, 12

10003, г. Житомир, ул. Победы, 10, оф. № 214

Запись на встречу по тел: +38 (050) 526-35-00

Мы работаем: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. с 09:00 до 18:00. Сб., Вс. - по договорённости

7 лет в работе
527 выиграных дел в судах
254 зарегистрированых компаний

Реєстрація організації і створення свого магазину в мережі Інтернет

Ви вже знаєте, що в мережі інтернет завоювали популярність інтернет-магазини. Це правда, ми вже перестали так часто ходити за якоюсь дрібною технікою для дому, ми її замовляємо за допомогою інтернет-магазину, але ми впевнені, що багато хто з нас ще замислювавя про те «А може мені зробити свій інтернет-магазин?». Тому зараз ми хочемо розповісти вам, як захистити і створити свій магазин в мережі інтернет.

Для початку потрібна реєстрація організації або, як ще кажуть, реєстрація підприємницької діяльності продавця.

Потрібно буде зареєструвати вас як фізичну або юридичну особу.

Потім необхідно буде вказати при реєстрації один головний клас, він використовується для продажу товарів в нашому інтернет-магазині «47.91. У ньому йдеться про те, що торгівля здійснюється фірмами поштових замовлень, а також через мережу інтернет. В нашому випадку через мережу інтернет.

Це не всі класи, які існують, але якщо ми хочемо займатися продажем дрібної електричної техніки, цього класу нам вистачить.

Після того, як реєстрація організації закінчена наступне, що нам потрібно - влаштувати хороші відносини між продавцем і покупцем.

Кожен з нас помічав, що коли ми купуємо якусь річ, ми не підписуємо жодних офіційних договорів, а це означає, що продаж відбувається за допомогою умов публічного договору.

Публічний договір - це коли ви взяли на себе відповідальність продавати будь-які товари будь-кому, хто захоче їх купити, а умовами цього договору є товар і його ціна. Ви обов'язково повинні надати на сайті зображення товару, його опис і ціну.

Але «Публічний договір» і його умови покупець обов'язково повинен прочитати і погодитися з ними, а щоб нам було його більш зручно уявити, ми його назвемо «угодою користувача». Зараз ми детально опишемо найнадійніший спосіб як це зробити.

Коли покупець заходить до вашого інтернет-магазину, у нього при вході повинно з'явитися вікно з «користувальницькою угодою». Покупець його прочитає і погодиться з ним. Тоді ви не почуєте від покупця жодних претензій.

Але варто створити на сайті розділ, де буде зберігатися інформація про «Публічний договір». Цей розділ повинен перебувати в доступному місці, там, де його просто буде знайти.

Умови публічного договору:

  1. публічний договір дає можливість вашому продавцеві захистити себе від претензій покупця.
  2. потрібно буде красиво і грамотно оформлювати замовлення;
  3. покупець повинен обов'язково стежити за правильністю та достовірністю тієї інформації, за якою буде відбуватися доставка товару;
  4. товар приймається лише від кур'єра або забирається самостійно;
  5. оплата товару - готівкою або кредитною карткою і т.п.;
  6. можливість повернення або обміну товару - протягом 14 днів.

От і все, якщо ви дотримувалися всіх вимог, про які ми розповіли, будьте впевнені, що ваш інтернет-магазин принесе вам хороший прибуток і радість.

Реєстрація організації може бути зроблена нашою компанією у максимально стислі терміни.

Успіхів вам!

56
компаний на комплексном обслуживании
32
компании на юридическом обслуживании
17
компаний на бухгалтерском обслуживании