LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Як зареєструвати ТОВ?

На сьогоднішній день товариство з обмеженною відповідальністю (ТОВ)- це організаційно-правова форма підприємтсва, яка найбільш росповсюджена на території нашої країни. Реєстрація всіх підприємтсв виконується згідно однакового алгоритму дій, тому процеси реєстрації ТОВ та ЧП багато у чому схожі. У чому полягає суть такої форми бізнеса та як відбувається реєстрація ТОВ ви зможете дізнатись із цієї статті.

Товариство с обмеженною відповідальністю (ТОВ) — це підприємство, в управлінні яким бере участь один або декілька засновників, і у нього є поділенний на певні частини уставний капітал. Засновники цього товариства несуть за нього обмежену відповідальність, так як вони можуть не відповідати по його обов'язкам та ризикують понести збитки, які будуть варіюватися в межах тієї суми внесків, які вони вкладали.

Реєстрація підприємства здійснюється державними реєстраторами лише в районних державних адміністраціях, які відносятся до території, де знакодиться юридична особа. Не допускаеться, щоб уставний капітал такого підприємства був менше, ніж одна мінімальна заробітна плата. Його можуть вносити у вигляді грошей або майна. Не допускається, щоб під час відкриття підприємтсва перша частина уставного капіталу була менше тієї суми, яка прописана в законодавчих актах.

Реєстрація ТОВ — складна процедура, для успішного проведення якої потрібні знання багатьох юридичних тонкощів. Щоб здійснити реєстрацію підприємства повинна бути підготовлена певна документація, до якої включені Устав, Протокол про створення, квитанція про оплату державного збору, заповненні реєстраціонні картки в трьох екземплярах.

Зареєструвати ТОВ доволі непросто, саме тому більшість надає перевагу купувати вже готові підприємтсва.

Через таке придбання у нових власників починаються серйозні проблеми, тому що частіше за все їх виставляють на продаж з різними боргами та обов'язками. Починати свій бізнес, купуючи готову фірму, не зовсім розумно. Таке придбання буде вигідним лише у тому випадку, якщо ви плануєте брати участь з готовою фірмою у тендері. Секрет у тому, що фірма з найдовшим терміном існування буде мати більшу вірогідність на перемогу у тендері, ніж молоде підприємство.

Якщо тендер не знаходиться у ваших планах, а ось бажання зареєструвати підприємств є, то всі складнощі, пов'язані з цієою процедурою, вам допоможуть вирішити профессіонали. Щоб було легше вирішити, реєструвати вам ТОВ самостійно або за допомогою юристів, пропонуємо ретельно вивчити і запам'ятати переваги та недоліки кожного з варіантів.

Переваги самостійної реєстрації підприємтсва:

1. Економія грошових коштів. Якщо вам ще не траплялось мати справу з такою процедурою, то,більш за все, саме для вас це буде найголовнішою перевагою, так як ця процедура і без оплати послуг юристів потребує додаткових витрат.

Недоліки самостійної реєстрації підприємства:

1. втрата часу. Для деяких підприємців цей недолік може перекрити навіть той факт, що самостійна реєстрація підприємства - чудовий варіант економії грошей. Можна навіть приблизно підрахувати, скільки часу ви втратите, якщо будете займатисяя цією процедурою без допомоги профессіоналів:

 • для підготовки уставу і протоколу необхідно від 2 до 4 днів;
 • підготовка реєстраційних карток може зайняти до 2 днів;
 • щоб зарезервувати назву відводиться 3 дні;
 • реєстрація в державній базі займає 3 дні;
 • процедура укладання та оформлення статистики — 1 день;
 • ви отримаєте дозвіл на виготовлення печаті не раніше ніж за 5 днів;
 • на замовлення виготовлення печатки піде близько 3 днів;
 • 3 дні займає процедура становлення на облік в податкову службу;
 • 1 день доведеться чекати, щоб стати на облік в Пенсійному фонді;
 • 1 день потрібен, щоб стати на облік до районного центру зайнятості;
 • стати на облік до Фонду соціального страхування — 1 день;
 • 1 день необхідно виділити для того, щоб стати на облік до Фонду соціального страхування від нещасних випадків;

Тобто, якщо підвести підсумки, то за беспроблемного проходження кожного етапу, разом із правильно складенною установчою документацією і потраплянням до кабінету реєстратора з першого разу, ви можете витратити від 22 до 27 робочих днів.

2. Наступний недолік — зіпсовані нерви. Процедура реєстрації ТОВ може дуже сильно вас знесилити. Це пов'язано з постійним знаходженням у величезних чергах, спілкуванням із чиновниками у багатьох інстанціях та іншим.

3. Зареєструвати ТОВ за ту суму, на яку ви спершу розраховували вам вдастся лише у тому випадку, якщо процедура буде проходити успішно.

Тепер давайте розглянемо, які переваги та недоліки готові нам запропонувати юридичні фірми у тому випадку, якщо ми приймаємо рішення скористатися їх послугами.

Переваги:

1. Вся необхідна установча документація, яка буде необхідна на кожному етапі процессу реєстрації ТОВ буде розроблена профессіоналом, а це означає, що вірогідність наявності помилок у ній практично дорівнює нулю.

2. Вам буде надана квалифікована юридична консультація.

3. Профессіонали допоможуть вам зареєструвати підприємство за термін, який буде коливатися від 4 до 10 робочих днів.

4. Ви економите свій особистий час, який міг би піти на довстрокову підготовку та проходження кожного етапу самостійно.

5. Профессіонал зможе гарантувати вам якісне виконання послуги.

Недоліки:

1. Лише один — витрати на оплату послуг юридичної фірми. Однак, якщо задуматися, то та сума, яку ви віддасте за якісне та швидке виконання реєстрації підприємства, виправдовує зберігання вашого дорогоцінного часу та нервів.

Що ж, співставляючи всі “за” та “проти” стає зрозумілим: для того, щоб граммотно та швидко виконати реєстрацію підприємтсва, необхідно звернутися до профессіоналів. Наша фірма завжди готова вам допомогти у вирішенні цього питання.

_,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні