LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юридичний супровід бізнесу

Кожен досвідчений бізнесмен зможе вам підтвердити, що підприємницька діяльність ґрунтується на ризику. Звичайно ж, ризикувати необдумано не варто, адже більшість проблем на підприємстві можна ліквідувати або трохи полегшити, завдяки, наприклад, грамотно підготовленим переговорам або угоді. Багатьом початківцям і досвідченим підприємцям необхідний юридичний супровід бізнесу. Це й не дивно, адже юридична допомога від кваліфікованого фахівця здатна вберегти вас від неприємних наслідків і збитків від угод, а також допоможе звести комерційні ризики при веденні бізнесу до мінімуму. Якщо ви вперше чуєте про таку послугу від юридичних фірм, то вам варто дізнатися про неї детальніше, адже, можливо,колись вона знадобиться і вашому підприємству.

Отже, що ж таке юридичний супровід бізнесу?

Так називається сучасна і популярна юридична послуга, яка забезпечує повний супровід діяльності організації та надає необхідну допомогу у вирішенні деяких питань. У списку цих питань знаходяться ведення справ в арбітражних судах, представництво в суді, різна договірна робота, стягнення заборгованостей та інше.

Погодьтеся, що у будь-якої справи буде більше шансів на успіх, якщо підхід до неї буде обраний комплексний. Саме комплексний метод ведення справ здатний надати більш високі результати при менших витратах. Якраз таким є супровід бізнесу від юридичних фірм, так як за відносно невелику плату ви отримуєте безліч корисних послуг:

  • підприємству буде надана юридична експертиза всіх договорів, які воно укладає;
  • у випадку судових розглядів, організації буде забезпечено судове представництво;
  • у потрібний момент, засновникам фірми буде надана юридична консультація з питань права, в усній або письмовій формах;
  • досвідчені юристи можуть організувати ефективне стягнення боргів.

Як бачите, якщо ви скористаєтеся даним супроводом підприємницької діяльності, то отримаєте тільки перелік найнеобхідніших послуг, які можуть вам надати лише юристи.

Юридична перевірка всіх договорів є досить цінною для багатьох підприємств. По-перше, під час укладання договору вас позбавляють від тих факторів, через які договір може бути недійсним. По-друге, юристи перевірять, чи правильно були заповнені реквізити контрагента, щоб уникнути можливості обману і, як наслідок, можливих збитків для вашої фірми. Крім цього, фахівці зможуть усунути можливість ризиків, які можуть виникнути під час виконання договору.

Що стосується юридичної консультації, то вона буде корисна як новачкам у веденні бізнесу, так і досвідченим «гравцям». Адже погодьтеся, що консультація у юриста щодо спірних питань часом є вирішальним фактором у прийнятті правильного рішення навіть для досвідченого бізнесмена.

Той факт, що юридична підтримка підприємницької діяльності забезпечує представництво в суді, є дуже важливим. Адже знайти гідного кандидата на представництво в арбітражних справах буває не так просто.

Якщо говорити про послугу стягнення заборгованостей, яку так само допомагають здійснити юристи, то вона включає допомогу навіть із найбезнадійнішими боргами.

У чому ще полягає перевага, яку може запропонувати абонентське обслуговування юридичних осіб?

  1. Коли накопичуються невеликі обсяги юридичних питань, то з використанням юридичної підтримки ви можете істотно заощадити на зарплаті штатному юристу. При цьому, питання, пов'язані з юридичною сферою будуть вирішуватися на найвищому рівні.
  2. Юридичне обслуговування надає вам цілий «набір» досвідчених фахівців, які готові займатися вирішенням юридичних проблем в будь-який момент.

За яких же причин власники підприємств вирішують скористатися юридичним супроводом?

  1. Через діяльність, яку здійснює підприємство, дуже часто потрібні послуги професійного юриста, який має вузьку спеціалізацію на якомусь конкретному виді права. Що стосується постійної присутності юриста на підприємстві, то, найчастіше, таке задоволення є досить дорогим навіть для організацій великих розмірів.
  2. Може бути і так, що на підприємстві немає фахівців з високою кваліфікацією. Так що для вирішення деяких питань може знадобитися юридична підтримка від співробітників з іншої організації. Гідним прикладом є ведення справи в арбітражному суді.
  3. Навіть якщо в організації є юрист, то йому теж може знадобитися лікарняний, відпустка і так далі. У такі періоди йому може знадобитися заміна.
  4. Як правило, організація не має штатних юристів. Однак необхідність у виконанні певного обсягу юридичної роботи від цього не зникає.

Тут наведена лише мала частина ситуацій, згідно з якими підприємству може знадобитися абонентське обслуговування юридичних осіб від фахівців. Насправді ж їх величезна кількість.

Звернувшись до нашої юридичної фірми, ви зможете отримати допомогу від кваліфікованих юристів, які мають чималий досвід у сфері надання юридичного обслуговування підприємствам. Наші юристи ефективно виконують свою роботу і за свій робочий досвід встигли накопичити багато знань і навичок, щоб надавати якісне юридичне обслуговування.

Якщо ви довіритесь нам, то ми надамо ефективний захист ваших інтересів і допоможемо в реалізації наданих вам законом прав. Ризики для вашої підприємницької діяльності будуть істотно знижені. Ми постійно стежимо за оновленнями в законодавчій базі, так як точна і актуальна інформація допомагає нам надавати більш якісний супровід бізнесу.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні