LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юридичні послуги - що це?

Для задоволення попиту і потреб різних юридичних та фізичних осіб в галузі правознавства, фахівці користуються певною сукупністю дій. Ці дії називають юридичними послугами, які вам готові надати у всіх містах нашої країни. Якщо розглядати окремо юридичні послуги для бізнесу, то вони включають в себе лише ті дії, які спрямовані на надання допомоги та супроводу певної діяльності як окремих підприємців, так і інших форм підприємств.

Чому сьогодні юридичні послуги стали настільки актуальні?

У нашому житті завжди будуть присутні питання, для вирішення яких потрібно додатковий час і багаж знань в певних сферах. У список цих завдань входять і такі, які вкрай складно вирішити без допомоги справжнього професіонала в юридичній сфері.

Юридичні послуги в Києві та інших містах стали більш актуальними, оскільки в законодавчій базі відбуваються часті зміни, унаслідок яких, а особливо у сфері бізнесу, необхідний професійний захист на всіх етапах його розвитку.

Які послуги готові запропонувати нам юридичні фірми для захисту бізнесу?

Серед основних послуг, які готові запропонувати нам юридичні фірми для захисту та підтримки бізнесу, можна виділити:

  • реєстрація та ліквідація бізнесу;
  • надання ліцензії для різних типів діяльності;
  • надання сертифікатів та дозволів;
  • реєстрація змін;
  • реєстрація торгового знаку.

Реєстрація та ліквідація бізнесу

Юридичні послуги у Житомирі та в будь-якому іншому місті нам готові надавати удосталь. Серед них знаходяться такі фірми і фахівці, які можуть допомогти у реєстрації вашого власного бізнесу. Якщо вам потрібна така послуга, то юрист розповість вам про повний список завдань, які вимагають обов'язкового виконання для початку роботи в будь-якій сфері бізнесу, і допоможе вам у цьому. У цьому списку можна зустріти пункти про подачу обов'язкових документів у державні реєстраційні органи, підготовці документів засновника, завірення у нотаріуса, отриманні різних довідок, створенні рахунку в банку і багато іншого.

Необхідність ліквідувати власний бізнес може з'явитися у кожного підприємця через певні обставин і причини. Для того, щоб ліквідувати бізнес вам потрібно скористатися юридичними послугами, які допоможуть припинити вашу діяльність законним шляхом. Юридичні послуги в Житомирі для припинення підприємницької діяльності допомагають розплатитися з контрагентами, знімають підприємство з податкових та фондових обліків, видаляють з державної бази та інше. Найбільш неприємним моментом в ліквідації бізнесу можуть стати затяжні перевірки державними установами, наприклад, візити податкових інспекторів.

Надання ліцензії для різних типів діяльності

Для отримання ліцензії обов'язково потрібно звернутися до юриста, щоб він допоміг вам пройти ряд досить складних процедур. Ліцензія підприємцю може знадобитися тоді, коли він вирішить розширити асортимент своєї продукції, захоче додати додаткові послуги або відкриє новий напрямок у бізнесі. У нашій країні, для отримання ліцензії в державному органі на будь-який вид діяльності, доведеться витратити багато часу, безпомилково підготувати низку необхідних документів, отримати довідки, подати їх у певні інстанції та інше. Однак, якщо ви бездоганно виконаєте всі ці умови, це ще не гарантує те, що ви отримаєте ліцензію, оскільки навіть через найменшу помилку чиновник може відмовити вам у наданні ліцензії.

Юридичні послуги у місті Києві пропонують нам в різних фірмах, які допоможуть довести процес ліцензування до успішного результату.

Надання сертифікатів та дозволів

Державні сертифікати та дозволи допоможуть вам прискорити старт і подальший розвиток бізнесу. Через нові стандарти і технології та велику кількість конкурентів підприємці змушені отримувати підтвердження про якість товарів і послуг, які вони надають через дозвільні документи та сертифікацію. Система видачі такої документації та сертифікатів в нашій країні, на жаль, не ідеальна. Дуже часто цей процес займає багато часу, що є своєрідною перепоною для подальшої повноцінної діяльності бізнесменів. Юридичні послуги в Києві можуть допомогти вам прискорити ці процеси, якщо ви звернетеся до професіоналів в даній області юриспруденції.

Реєстрація змін

Житомир готовий надати нам юридичні послуги у великій кількості, серед яких знаходиться і перереєстрація підприємства або реєстрація змін. Згідно даної послуги клієнту надають юридичну допомогу в організації реєстрації будь-яких змін на підприємстві. Це може бути зміна виду діяльності, зміна керівного складу, зміна назви організації і так далі. Відповідно до практичного досвіду багатьох бізнесменів, така потреба виникає досить часто.

Реєстрація торгового знаку

Київ пропонує нам юридичні послуги у великій кількості, і серед них підприємці можуть скористатися такою, яка допоможе зареєструвати торговий знак. Згідно даної послуги юрист здійснить ряд певних дій, в результаті яких можна буде захистити авторські права і гарантувати унікальність бізнесу. Торговельний знак можна сміливо називати особою будь-якої компанії, що працює на впізнаваність певного бренду і заманювання нової клієнтури. Реєстрація торгового знаку проходить не тільки з великою кількістю різних документів, але і з витратою величезної кількості часу. Якщо займатися цим питанням самостійно, то очікування відповіді від державного органу може затягнутися навіть на кілька років. Щоб скоротити очікування, вам пропонують юридичні послуги в Житомирі та багатьох інших містах, якими ви можете скористатися, звернувшись в юридичну фірму.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні