LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Консультація юриста онлайн

Необхідність консультації юриста виникає з різних причин, і зовсім не обов'язково, що питання має стосуватися чогось кримінального. Навіть заповнення трудового договору, укладання угоди з іноземними виробниками, рішення цивільних питань і багато іншого, що може мати відношення до суспільного і особистого життя кожного громадянина України і її гостей.

Консультація юриста онлайн та інші види юридичних послуг:

1. Відповіді на всі запитання підприємців з наданням такої допомоги:

  • аналіз документів та їх проектування (договірна робота);
  • участь у переговорних процесах з подальшим юридичним супроводом угод;
  • розробка будь-яких схем та планів;
  • допомога у відкритті, ліквідації та переходу з однієї системи оподаткування на іншу;
  • створення та робота з управлінською документацією організації;
  • рішення та ведення судових і досудових питань.

2. Врегулювання цивільних проблем:

  • надання допомоги в сімейних спорах (проблеми, що стосуються майна; укладення шлюбного договору і розірвання шлюбу; узгодження нюансів щодо батьківських прав, а також аліментів та багато іншого);
  • сприяння при врегулюванні надзвичайних питань (відшкодування збитку в результаті ДТП, пожежі, повені (від кліматичних умов) і затопів (сусіди затопили тощо) приміщення та інших причинно-наслідкових збитків);
  • дозвіл житлових спорів, включаючи спадщину, розгляд (укладення, розірвання та різні зміни) договорів про оренду житла, правила користування нерухомим майном і т.п.;
  • консультація юриста онлайн з метою вирішення кримінальних проблем, аж до повного супроводу в суді.

3. Робота з юридичними особами та розгляд різних конфліктів як в судовому порядку (арбітражний суд І-ї апеляційної, касаційної, наглядової інстанцій), так і з приводу самої діяльності(укладання договорів та інше).

Консультація юриста онлайн - наскільки ефективно?

Будь-який професіонал працює не лише сидячи в офісі, але й має свій сайт або сторінку, де викладена вся необхідна інформація про нього, з метою ознайомити відвідувачів з навичками роботи, освітою і наявністю потрібних документів, що свідчать про дозвіл на надання юридичних послуг, відсутність яких є ознакою про незаконне надання цих послуг.

Агентство з надання юридичних послуг або ж окремо взятий юрист спілкуються зі своїми клієнтами в режимі онлай, адже не кожен має вільний час, щоб відвідати фахівця особисто.

Що стосується ефективності, то це залежить не від того, як громадянин отримує консультацію: в режимі онлайн чи приособистій зустрічі, а від рівня професіоналізму юриста. Але навіть найкращі стикаються з великими труднощами, якщо затягнути з вирішенням проблеми. Тому допомогу не відтягують, а займаються всіма нюансами у терміновому порядку.

При необхідності отримати професійну юридичну консультацію достатньо повідомити про це у розділі «контакти», відправивши повідомлення або подзвонивши по телефону за вказаними номерами.

Замовити консультацію юриста онлайн

сайт
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні