LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юрист онлайн без реєстрації

В інтернеті так багато юридичних організацій, але коли справа доходить до запитання, то необхідно зареєструватись або відправити смс із кодом! Невже не можна це все якось уникнути?

Юрист онлайн без реєстрації, смс кодів та інших дій, що віднімають багато часу

Проконсультуватися з юристом в онлайн без непотрібних маніпуляцій можна на цьому сайті, зробивши перехід в розділ «Контакти» (в кінці сторінки з правого боку). Зрозуміло, що взагалі без жодних дій неможливо про щось дізнатися. Для того, щоб наш фахівець зміг відповісти на всі ваші запитання потрібно письмово викласти інформацію (без реєстрації та безкоштовно) у полі «повідомлення», на котру юрист швидко зреагує й відразу відповість.

Якщо і це здається занадто тривалим процесом, то можна пошукати готові відповіді на типові запитання, а саме:

1. Страхування автомобіля. Як уникнути шахрайства?

Найоптимальніший спосіб вирішення даного питання - це пошук перевіреної структури, котра володіє позитивними відгуками від своїх клієнтів, а також практикує не менше двох років.

2. Житлово-комунальні суперечки. Сусіди постійно затоплюють та іншими способами впливають (робляють ремонти, які спричиняють вам шкоду (штукатурка обсипається, перепад напруги і т.п.)) на стан квартири, в результаті доводиться все ремонтувати, а житло орендоване. Господар квартири проживає в іншому місті. А скарги від орендаря у ЖЕКах не розглядають. Сусіди, зрозуміло, заперечують всі звинувачення у свій бік. Що робити?

У такій ситуації краще йти відразу до суду. Сусіди декілька раз відшкодують завдані збитки і потім забудуть, як це - не закрити кран або зайняти всі розетки. Для подачі документів до суду та супроводу фахівця у суді, швидкий та ефективний варіант - звернутись до юриста онлайн без реєстрації.

3.Скільки коштують кошториси та експертизи? Щоб дізнатися точну ціну, необхідно більш конкретно викласти інформацію. Для цього й існує юрист онлайн без реєстрації.

Кошториси можуть бути складені на будівельні роботи:

  • суспільно-будівельні;
  • ремонти житлового та офісного приміщень;
  • реконструкція та модернізація споруд;
  • установка технологічного обладнання;
  • інженерні комунікації;
  • благоустрій територій та їхнє озеленення.

Кошториси на розвиток бізнесу найчастіше називються бізнес-планом. Оцінити вартість такого кошторису, не знаючи про тип і форму діяльності, неможливо.

Яким би не був кошторис або юридичне питання, без чіткого викладу своєї проблеми жоден фахівець не зможе дати конкретної відповіді. Тому лише бесіда з юристом здатна розкрити всі незрозумілі сторони проблеми, і більше того, дасть пораду: як і навіщо вчинити в певній ситуації.

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY - організація, що надає юридичні послуги 5 років, має велику кількість досвідчених фахівців в області юриспруденції. За весь час роботи LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY вирішила безліч конфліктів на користь своїх клієнтів. Якщо і звертатися по допомогу до юристів, то тільки до найкращих!

Дзвінок юристу онлайн без реєстрації

,,,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні