LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юридична консультація

Юридична консультація є початком співпраці юридичної організації з клієнтом. Якість юридичної консультації залежить від рівня професіоналізму та індивідуального підходу юриста по відношенню до певної проблеми, тобто, його прагненням всебічно розглянути цікаву для клієнта ситуацію.

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY серйозно ставиться до проблеми кожного клієнта, тому не обмежується сухою відповіддю на поставлене запитання юристу. Юристи, що представляють компанію LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY повною мірою розкривають питання шляхом демонстрації всіх аспектів і передбачуваних наслідків тієї або іншої дії.

Для того, щоб юридична консультація була продуктивною, необхідно чітко й правильно викладати проблему, оскільки юрист не може будувати припущень на неповній інформації.

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY займається консультацією юридичних осіб, фізичних осіб, рішенням цивільних питань.

Типи юридичних консультацій, наданих організацією LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY:

  1. юридична консультація онлайн або у телефонному режимі;
  2. особиста зустріч з юристом для отримання всіх необхідних відомостей;
  3. абонентське обслуговування;
  4. правове заключення.

Як правильно поставити запитання?

Якщо питання задається юристу в режимі онлайн, то заповнюється спеціальна форма (не вимагає реєстрації), розташована на сторінці «Контакти», де в основне поле вводитися саме питання.

Зв'язок по телефону спрощує систему спілкування тим, що юрист відразу ж уточнює деякі моменти з метою кращого розуміння суті і для надання більш чіткої відповіді.

Особиста зустріч з юристом - найкращий спосіб отримання юридичної консультації, але, на жаль, не кожен має можливість або вільний час для особистої бесіди з юристом.

Які юридичні питання розглядає LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY?

  1. питання громадян про відшкодування збитків; про визнання прав власності, стягнень заборгованості та відшкодування завданої шкоди, укладання та розірвання договорів, а також ряд інших питань;
  2. спадкове право розглядає відновлення дати прийняття спадщини; розгляд заповіту з подальшим визнанням його недійсності; визнання прав власності на спадщину; офіційне встановлення прийняття спадщини;
  3. трудове право: розгляд правил укладання трудового договору; вирішення спорів щодо прийняття встановлення причин звільнення (за статтею (якщо «так», то за якою) або без неї), контроль видачі трудової книжки та наявності правильного в ній запису, стягнення заборгованості по виплаті зарплати та інше;
  4. сімейне право розглядає розірвання шлюбу з супутніми проблемами, пов'язаними з поділом майна, розподілом батьківських прав та нарахування аліментів;
  5. житлове право вирішує питання, пов'язані з житлово-комунальними проблемами: виселення і виписка особи, розділ території, процес приватизації і розприватизаціі та інше.

Насправді перелік юридичних послуг, що надаються фірмою LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY значно більше. І її юристи не залишать без уваги жодного клієнта.

Замовити юридичну консультацію

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні