LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Питання юристу

Задаючи питання юристу необхідно розуміти, що юрист - це не словник юридичних термінів, юрист виконує зовсім іншу функцію - надання юридичної консультації та юридичної допомоги.

Якщо ж питання юристу стосується не розгляду будь-якої ситуації або проблеми, а визначення юридичного поняття, зазначеного у договорі або в іншому документі, то краще описувати повністю викладену думку, особливо, якщо вона супроводжується поясненнями у вигляді посилань на законодавчі статті, наприклад:

Абандон розглядається такими статтями 271 - 273 КУ. (270 статтею того ж кодексу пояснюється можливість безслідного зникнення судна).

Даний термін застосовується лише до договорів морського страхування. 271 стаття говорить про обов'язки страховика виплати повної страхової суми тільки в тому випадку, якщо страхувальником повідомлено про відмову від своїх прав на застраховану власність на користь страховика. Заява про абандон розписана статтею 272. Обидві статті - імперативні, а значить зміни угоди сторонами здійснені бути не можуть. 273 стаття - скасування угоди, що можливо в результаті зникнення майна.

Вето може стосуватися різних юридичних питань, тому, задаючи питання юристу про вето, необхідно передати суть інформації.

Відповіді юриста на основні питання:

  1. Законодавством України передбачено захист прав на рекламну інформацію, а також відповідальність за подачу неправдивих рекламних або рекламно-інформаційних відомостей; захист авторських прав на будь-яку інформацію та відповідальність за неправдиві повідомлення.
  2. Наприклад, СБУ порушило у січні 2015 року кримінальну справу до громадянки України через неправдиве розповсюдження інформації про звільнених українських військових з полону, про що було сказано в газеті «Українська правда». І це не єдиний приклад, який може навіть і не стосуватися загостреної ситуації в Україні. Дезінформування може мати і комерційну сторону, що так само вказує на юридичну відповідальність. Правопорушення визначається не метою його вчиненням, а фактом його вчинення.

Тому:

  • переписуючи інформацію з чужих джерел, необхідно упевнитися про правильність викладених фактів;
  • точне копіювання будь-якої форми - плагіат, рівень покарання якого визначається згідно із законами про авторське право.

Зрозуміло, що юрист не може узагальнити та розкрити в одному текстовому матеріалі питання, котрі цікавлять всіх громадян. Індивідуальна юридична консультація може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • онлайн;
  • по телефону;
  • особиста зустріч;
  • абонентське обслуговування.

Якими б не були запитання юристу, їх потрібно задавати, а не шукати юридичну інформацію в інтернеті. Якби корисна юридична інформація так просто викладалася для загального доступу, то юридичні фірми вже б давно закрилися. А ось заробити собі додаткові проблеми - це так. Розповсюджувачі інформації через свою необізнаність здатні підібрати синоніми до деяких юридичних термінів, які повністю спотворюють суть першоджерела.

Задати питання юристу

тут
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні