LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Допомога юриста

Громадяни будь-якої країни володіють не тільки правами, але й обов'язками, тому і виникає потреба в юридичнії допомозі. Під юридичною відповідальністю розуміється застосування заходів до правопорушників для підтримки порядку в країні.

В яких випадках знадобиться допомога юриста?

Допомога юриста підтверджується актуальністю свого значення при вирішенні спорів, де з одного боку висунуті звинувачення про правопорушення, а з іншого - незгоди з висунутими звинуваченнями. У разі відсутності порядку по відношенню до юридичної відповідальності право втрачає свою значимість, оскільки не виправдовуються суспільні очікування.

Нормативна система і соціальні відносини, які утворюють сутність юридичної відповідальності мають давню історію, ще до часів феодального ладу, після якого принципи відповідальності стали набувати більш серйозний характер в суспільній свідомості.

Законодавство про юридичну відповідальність спрямоване на захист інтересів і прав суспільства, за порушення яких порушник понесе покарання відповідно до типу порушення. Допомога юриста в даному випадку полягає в грамотному підході до врегулювання ситуації з оптимальним результатом для свого клієнта, не залежно від того, хто має рацію, хто винен.

Яким би не було юридичне порушення, порушник має право на допомогу юриста, оскільки і особа, по відношенню до якої було зроблено порушення, має право подати скаргу або іншу заяву на розгляд спору у судовому порядку. У будь-якому з цих випадків знадобитися професійна допомога юриста.

Говорячи про юридичну відповідальність і право на захист своїх прав та інтересів слід визначити види юридичної відповідальності:

  • під кримінальною відповідальністю розуміється юридична відповідальність, передбачена кримінальним кодексом України, яка характеризуються жорсткими покараннями, включаючи позбавлення волі;
  • адміністративна відповідальність включає: дотримання правил безпеки дорожнього руху, громадських норм, захисту природи та інше. Формами адміністративного покарання найчастіше виступають штрафні санкції в грошовому еквіваленті, конфіскація предметів, арешт, позбавлення прав (наприклад, водійських за порушення правил дорожнього руху);
  • дисциплінарна відповідальність стосується службових повноважень, визначених трудовим кодексом або ж нормами внутрішнього трудового розпорядку конкретної організації. До заходів покарання за порушення дисциплінарної відповідальності відносяться: позбавлення премій, посадове пониження і так далі.

Існують і інші види юридичної відповідальності: громадянська, фінансова, сімейна, матеріальна, конституційна і процесуальна. Порушення кожної з них веде до певного покарання за ступенем порушення.

Звертаючись за допомогою до юриста, слід розуміти, що юрист не зможе допомогти уникнути юридичної відповідальності чи покарання за вчинення правопорушення. Завдання юриста полягає в доказі невинності обвинуваченого або сприянні судовому рішенню, а також юрист може виступати на стороні обвинувачення.

Замовити допомогу юриста

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні