LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юридична консультація онлайн

Потреба в юридичній консультації може виникнути через різні причини, наприклад, обмеження прав або ж будь-якого роду правопорушення, укладання угоди або її розірвання, справи, пов'язані з майном, трудовою угодою або сімейними конфліктами та інше. Не важливо, який характер правової проблеми, головне, щоб вона вирішилася на вашу користь.

Юридична консультація онлайн має низку переваг.

По-перше, громадянин може порадитися з юристом з будь-якого юридичного питання не виходячи з дому та не витрачаючи часу на проїзд; по-друге, є можливість оптимального вибору юриста, адже спілкування онлайн не забирає стільки часу, як особиста зустріч, тому переглянути безліч юридичних організацій в режимі онлайн більше шансів, ніж обійти кожну особисто; по-третє, про юридичні фірми, які мають свої офіційні сайти, можна почитати відгуки клієнтів, таким чином, створити власне уявлення про ту чи іншу юридичну структуру.

Юридична консультація онлайн так само, як і особиста бесіда з юристом, допомагає в повній мірі розкрити суть поставленого питання. Є можливість проаналізувати готові відповіді на типові запитання, які, як правило, розміщуються на сторінках юридичної сайту. Але в таких ситуаціях немає гарантії, що людина знайде потрібну для неї відповідь, оскільки юридичних питань безліч, а, отже, і відповідей на них теж чимало, і всі їх викласти для загального огляду нереально.

Юридична консультація онлайн унікальна тим, що громадянин може поставити запитання в будь-який зручний для нього час, а також домовитися про зустріч з юристом, не докладаючи додаткових зусиль.

Як правильно вибрати юриста для отримання грамотної консультації в режимі онлайн?

  1. Як вже зазначалося, коментарі клієнтів є ключовою ланкою у будь-якій справі. Але деякі структури самостійно публікують неправдиві позитивні відомості від особи замовника з метою залучення клієнтів. Тому краще отримати юридичну консультацію у тій юридичній структурі, яка не володіє занадто улесливою інформацією про себе.
  2. Необхідно перевірити: скільки років юридична організація займається своєю діяльністю. Юридичні фірми молодше двох років користуються меншим попитом, ніж досвідчені юридичні організації, оскільки юристи з багаторічним стажем знають всі шляхи вирішення юридичних проблем. А новачки лише вчаться їх знаходити.
  3. Документи про право на надання юридичної консультації та юридичних послуг від своїх клієнтів не ховають. Тому немає нічого підозрілого в тому, що клієнт перед укладенням договору про співпрацю потребують надання цих документів.

Фірма LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY вже багато років надає юридичні послуги і має свою постійну базу клієнтів. LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY славитися у цій сфері мінімальними цінами та максимальним рівнем юридичної спроможності вирішувати навіть найскладніші ситуації.

Замовити юридичну консультація онлайн

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні