LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Задати питання юристу

Соціальне становище в країні систематично змінюється, як, і менталітет людини, тому ставлення до правопорядку також має тенденцію змінювати свій курс. Звідси регулярне введення якихось змін чи доповнень до законодавства України для підтримки суспільно-моральної рівноваги країни.

В силу постійної зміни законів України вивчити їх вміст досить складно, а пам'ятати їх напам'ять та знати, як і що вирішується, ще складніше, тому, немає нічого ганебного в тому, щоб поставити запитання юристу. Так, багато хто дійсно соромиться звертатися до юристів через низку забобонів: хтось вважає, що для цього повинна бути вагома причина, як мінімум, проблема із законом; хтось живе, спираючись на довірчі відносини без документального супроводу та інше.

Необхідність поставити запитання юристу може виникнути з різних причин.

І зовсім не обов'язково, що запитувач є правопорушником або потерпілим від правопорушення, заподіяним іншою особою. Юридична консультація може стати в нагоді і у вирішенні побутових проблем, пов'язаних з житлово-комунальними аспектами, з сімейними або трудовими відносинами, при відкритті власного бізнесу або придбання нерухомості. Як би там не було, краще поставити запитання юристу до здійснення якої-небудь угоди, ніж потім, через нерозуміння різних моментів розсьорбувати ситуацію в судовому порядку, що і за ціною дорожче вийде, та й часу займе багато, не кажучи вже про витрачені нерви.

Юридична консультація необхідна при кожному укладанні будь-якого роду документів, оскільки найменша помилка може дорого обійтися. Ще раз підкреслюємо: закони постійно оновлюються по відношенню до всіх сторін суспільного життя, тому не виключено, що укладач договору на момент створення певного документу може і не знати про існування можливих змін, через що додатковий раз все перевірити через компетентну особу в даному питанні зайвим не буде. Дана дія відноситься не тільки до складання договорів, але й до різних правових відносин і явищ. Незалежно чи це сім'я або громадська робота, завжди знайдеться який-небудь казус, до якого можна причепитися юридично. З метою уникнення проблем із законом, краще вдатися до профілактичних заходів і переконатися в правильності своїх дій.

«Юридична допомога» вже багато років надає різноманітні юридичні послуги і завжди її допомога була виправданою, бажаним результатом для клієнта. Тому тим, хто шукає дійсно професійних юристів варто сказати, що «Юридична допомога» - це саме те, що потрібно. «Юридична допомога» - команда справжніх фахівців, здатна швидко врегулювати будь-яку ситуацію, а також сприяти розвитку нової розпочатої справи згідно зі всіма юридичними вимогами. Задавати питання команді «Юридична допомога» - означає отримувати вірні відповіді.

Поставити питання юристу

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні