LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юрист по телефону

Коли немає часу на особисту зустріч з юристом людина часто шукає можливості, які не потребують своєї присутності в юридичній фірмі, але і спілкуватися в режимі онлайн - теж не варіант, адже юридичне питання вимагає двостороннього обговорення, тобто, громадянин запитує юриста, а той, в свою чергу, для з'ясування всіх обставин, задає зустрічні навідні запитання.

Професійний юрист, телефон якого вказаний в розділі «Контакти» із задоволенням відповість на будь-які юридичні питання, а також домовиться по телефону про зустріч.

Які питання можна задати юристу по телефону або онлайн, котрі не потребують обов'язкової особистої зустрічі?

По суті, якщо юридична консультація передбачає лише отримання юридичної поради, то будь-які питання можна задавати в телефонному режимі або написавши листа електронною поштою. Але якщо ж мова йде про вирішення проблеми в судовому порядку або в іншій формі, що вимагає присутність юриста, то зрозуміло, що по телефону це зробити неможливо, тому телефон юрист залишає для запису на прийом.

Питання,які найчастіше задають по телефону

Останнім часом багато хто цікавиться відкриттям бізнесу в інтернеті. Але більшість з них вважає, що тут можна обійтися і без юридичної підтримки. Думка помилкова, оскільки завжди знайдеться хтось, хто схоче зазіхнути на інформацію, викладену на сторінках сайту.

Чи можна захистити свій контент від крадіжки?

Авторські права дозволяють повною мірою захистити себе від копіювання інформації іншими особами. Юридичне підтвердження присвоєння авторських прав в разі посягання сторонніх осіб на інформацію дозволяє в судовому порядку покарати порушника. Таким чином, юридично підтверджуючи своє авторство, власник сайту захищає свій контент і бізнес від можливого інформаційного злодійства.

Які види шахрайства існують в інтернеті?

Чесно кажучи, перераховувати всі види махінацій не коректно, щоб не давати підказку тим, хто намагається заробити нечесним шляхом. Обман в інтернеті може мати будь-який характер, починаючи від типового плагіату і закінчуючи нечесним здійсненням операції.

Як би там не було, захистити себе від усіх видів афер в інтернеті легше, ніж вирішити вже сформовану проблему. Тому своєчасна юридична підтримка - найкраще рішення будь-якого питання.

Юрист надає свій номер телефону для того, щоб кожен, хто потребує юридичної консультації зміг отримати відповідь на своє питання, тому переживати і думати про те, чи варто зателефонувати і запитати не потрібно, прийшов час діяти, адже за попит не б'ють.

«Юридична допомога» завжди готова вислухати проблеми кожного громадянина України, якої б сфери життя вона не торкалася. «Юридична допомога» знайде правильний підхід до будь-якої правової проблеми. Кожен людина, що проконсультувалася, отримує можливість не тільки почути на простій мові юридичну інформацію (без незрозумілих висловів), але і зрозуміти подальший хід своїх дій по відношенню до вирішення проблеми.

,,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні