LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація ТОВ

Відкриття будь-якої організації передбачає збір великої кількості документів. Не знаючи всього списку необхідних паперів для надання у всіх інстанціях, людина нерідко відвідує один і той же кабінет даремно. А найприкріше те, що для отримання однієї довідки вимагають надання низки інших документів: так і час йде, і справа стоїть.

При реєстрації будь-якого ТОВ необхідний збір необхідних для його відкриття документів, де головну цінність має статут ТОВ, який розкриває всі особливості діяльності зареєстрованого ТОВ. На його основі і будуть базуватися відносини управлінської сторони підприємства і засновниками ТОВ.

Реєстрація ТОВ передбачає наявність й інших документів:

1. Від засновника:

  • копія паспорта та ідентифікаційного номера;
  • якщо засновник є фізичною особою, то копія свідоцтва про реєстрацію ФП;
  • якщо засновник - юр. особа, то копія документу, що підтверджує державну реєстрацію, копія довідки з податкової служби про взяття на облік, копія документу про реєстрацію в єдиному державному реєстрі України, копія протоколу про рішення прийняття на посаду директора, копія статуту державною мовою, довіреність іноземного представника засновника юр. особи державною мовою.

2. Директор і бухгалтер повинні надати такі документи:

  • копію паспорта та ідентифікаційного номера.

Перелік зазначених документів є стандартним. Реєстрація ТОВ іноді вимагає наявності інших документів залежно від виду діяльності.

Реєстрація ТОВ може зайняти багато часу при самостійному виконанні всіх необхідних для цього дій.

Організації, що займаються наданням послуг щодо роботи, пов'язаної з відкриттям підприємства, вирішують всі питання набагато швидше. Позбавити себе від зайвої біганини від черг у різних структурах, копіюючи кожен папірець, можна попросивши про допомогу спеціалізованих структур. Нерідко подібними речами займаються юридичні фірми. Працюючи з юридичною організацією, майбутній підприємець не тільки позбавляє себе від зайвої метушні, а й гарантовано отримує правильно складену документацію і здійснений порядок дій.

Реєстрація будь-якого підприємства вимагає уважності і знання всіх нюансів, так як у випадку недотримання будь-яких правил процес реєстрації може затягнутися або спричинити за собою ряд проблем.

«Юридична допомога» - це професійна команда, до складу якої входять грамотні юристи і бухгалтери. Їхня спільна робота дозволяє грамотно скласти всі документи з наступною вигодою для підприємця (тобто, ні до чого не прискіплюючись). Фахівці юридичної організації «Юридична допомога» враховують всі побажання підприємця і супроводжують їх документально, не виходячи за рамки українського законодавства щодо реєстрації ТОВ.

Замовити послуги компанії «Юридична допомога» можна як в телефонному режимі, так і в електронному вигляді.

Замовити реєстрацію ТОВ

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні