LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація фірм

При реєстрації фірми можна заплутатися в різновидах форм організацій: СПД, ПП, ТОВ, ФОП та інше. Але суть і різниця правових форм не зовсім або взагалі незрозуміла починаючим підприємцям. А до всього цього ще й потрібно знати, які документи і куди надаються, так само порядок обходу всіх служб з приводу реєстрації свого бізнесу.

ФОП та СПД - одне і те ж. Для здійснення підприємницької діяльності потрібно зареєструватися як юридична або фізична особа - підприємець (що оптимально без створення юридичної особи і є спрощеною схемою реєстрації).

Реєстрація фірм СПД.

Реєстрація здійснювана юридичними організаціями відбувається простіше і дешевше, ніж самостійний процес оформлення всіх документів. Її роблять за місцем проживання.

Переваги СПД та ФОП: не вимагається статутний капітал, розрахунковий рахунок, печатка; спрощена бухгалтерія.

ПП трактується як приватне підприємство. Його засновниками можуть бути декілька осіб чи одна особа.

Реєстрація фірм ТОВ як один з варіантів ведення малого бізнесу юридичною особою.

Товариства з обмеженою відповідальністю іноді в назві мають доповнення «Ltd» (англійська приставка суті організації не змінює). У процесі реєстрації ТОВ необхідний статутний капітал, розмір якого не визначений законодавством, але його потрібно сформувати не пізніше 12 місяців з дня реєстрації.

Реєстрація фірм АТ.

Це найвідповідальніший процес, так як діяльність акціонерного товариства відрізняється і ускладнюється в порівнянні із вже перерахованими правовими формами підприємницької діяльності.

Статутний капітал АТ представлений у вигляді поділу на акції, номінальна вартість однієї - не менше 1250 мінімальних зарплат на день реєстрації.

АТ також можуть поділятися на:

  • відкрите АТ: ВАТ,
  • приватне АТ: ПрАТ,
  • публічне АТ: ПАТ.

Зрозуміло, що в двох словах пояснити різницю починаючому підприємцю складно, тим більше пояснити порядок збору документів по кожному окремому правовому виду підприємництва.

З метою уникнення всіх складнощів оформлення при реєстрації краще доручити цю справу більш досвідченій особі, яка знайома з українським законодавством про підприємницьку діяльність. Замовити подібні послуги можна у фірмах, що працюють в юридичній сфері.

«Юридична допомога» - організація, що надає юридичні та бухгалтерські послуги, тобто, звертаючись сюди, майбутній підприємець підстрахується відразу з двох сторін: юридичним оформленням документів і правильною розробкою бухгалтерії. Проконсультуватися або подати заявку можна як по телефону або інтернету, так і при особистому обговоренні всіх правил проведення процедур. Професійна команда фахівців швидко і безпроблемно оформить усі документи згідно зі всіма встановленими правилами.

Співпраця з організацією «Юридична допомога» - це завжди швидко, просто, грамотно, надійно і недорого.

Замовити реєстрацію фірми

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні