LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація юридичної особи

Реєстрація юридичної особи - складний процес, що вимагає знання законів України про реєстрацію юридичної особи. Закон України включає порядок дотримання всіх необхідних дій у процесі реєстрації юридичної особи, а також всіх необхідних документів для надання в компетентні органи. Незнання якогось моменту може послужити причиною виникнення проблем.

Закон про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб, прийнятий Верховною Радою в 2003 році (стаття 263) визначає термінологію і основні положення - корисні відомості для тих, хто взагалі не володіє даною інформацією.

Ознайомитися з усіма вимогами і поняттями реєстрації юридичної особи за один раз неможливо, оскільки кожен термін закріплюється значеннями ряду інших понять, що мають пряме відношення до реєстрації юридичної особи, включаючи найменування документів, перерахування інстанцій.

Крім того, реєстрація юридичної особи передбачає вибір найменування організації, яке розкриває суть його організаційно-правової форми, тобто зрозуміло, що правила зачіпають і формування назви. Найменування - це коротка форма змісту діяльності організації (наприклад, Будмаш (машинобудування), Газпром (газова промисловість) та інше). Дозволяється створювати назву комерційного типу (юридично реєструється). Якою б не була назва, її необхідно занести до установчих документів та єдиного державного реєстру.

У разі прийняття рішення змінити назву, спочатку публікується оголошення в друкованих виданнях юридичною особою з метою оповістити всіх осіб, з якими налагоджені договірні відносини.

Реєстрація юридичної особи передбачає надання таких документів:

  • заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи;
  • оригінал або ксерокопія (нотаріально завірена) рішення засновників про створення юридичної особи;
  • засновницькі документи у двох примірниках;
  • документ, що підтверджує реєстраційний внесок.

І це ще далеко не весь перелік документів і процедур, необхідних для реєстрації юридичної особи.

Насправді, процес реєстрації юридичної особи клопіткий і вимагає ретельної перевірки кожного документу. В органах теж працюють люди, і вони часто роблять маленькі помилки, виправлення яких вимагає ще більшої паперової тяганини, ніж до початку процесу оформлення. Але і це не найпроблемніше. Перелічити всі нюанси, які можливі при недотриманні правил реєстрації юридичної особи коротко не вийде. А от порадити організацію, яка зробить все швидко і без помилок можна.

«Юридична допомога» вже не перший рік надає послуги у відкритті різних фірм, зокрема реєстрації юридичної особи. Працюючи з цією компанією юридична фірма та її оформлення віддаються в надійні руки.

Замовити реєстрацію юридичної особи

тут
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні