LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація компанії

Державна реєстрація компанії часто супроводжується низкою запитань:

  • Яка оптимальна правова форма підприємства: ПП або ТОВ?

Перевага віддається ТОВ, оскільки дана форма є товариством з обмеженою відповідальністю, що відноситься і до засновницьких боргів. Перевага даної правової форми підприємницької діяльності пояснюється і відсутністю обмежень за розміром статутного капіталу та терміну його створення. Законом передбачені всі нюанси підприємницької діяльності і взаємини засновників.

  • Яка максимальна кількість видів діяльності, що вносяться до ЄДР?

За законом: скільки завгодно. Але суто технічно виконувати велику кількість видів діяльності складно.

  • Як вибрати банк для відкриття рахунку?

У даній ситуації - особиста справа кожного, тобто, залежить від того, кому з ким приємніше працювати. Головне, щоб банк мав хорошу репутацію та був надійний. З сумнівними структурами, в будь-якому випадку, небезпечно мати справу.

  • Який телефон вказується при державній реєстрації підприємства?

Бажано вказувати стаціонарний номер телефону. Номер сусідки чи знайомого - вкрай небажаний, оскільки, в разі необхідності, представникам певних структур необхідно зв'язатися саме з підприємцем і викласти суть дзвінка без посередників.

  • Державна реєстрація компанії повинна здійснюватися самостійно чи можна доручити цю справу іншій особі? Якщо «так», то кому?

Державна реєстрація компанії може проводитися як самостійно, так і замовляючи послуги у спеціалізованих структур. Дані послуги користуються популярністю вже багато років і багато компаній вже міцно стоять на ринку. Але з вибором організації потрібно бути обережним, так як в руки їхніх представників довіряють ділові документи та гроші. LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY - команда фахівців, яка працює в цій сфері з 2010 року, і за цей час встигла створити собі ім'я, а це вже багато про що говорить.

LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY відрізняється від інших представників аналогічної сфери діяльності своїм лояльним ставленням до кожного клієнта. Характерно те, що пояснення відбувається на державній мові, зрозумілій кожному підприємцю, незалежно від ступеню його обізнаності. Важливий аспект: сумлінне ставлення до роботи, немає затримок по термінах або нестриману обіцянку, яку дано не тільки в усній, але й у письмовій формі. Крім того, що фахівці займаються усією необхідною роботою, вони регулярно повідомляють про виконану роботу і консультують з кожного питання, навіть якщо реєстрація підприємства вже завершена. Ними ж виявляється супровід і при відкритті в податковій службі. Загалом надається повний спектр послуг, спрямований на реєстрацію, перереєстрацію та ліквідації фірми.

Якщо і вибирати собі помічників, то тільки тих, хто займає тверду позицію і має бездоганну репутацію.

Замовити реєстрацію компанії

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні