LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Відкрити ІП

Індивідуальне підприємництво - одна з найпоширеніших форм підприємницької діяльності. Хтось боїться відкривати свій бізнес через побоювання вкласти матеріальні засоби і прогоріти. Так, такий страх виправданий, адже терпіти збитки нікому не хочеться. Хоча в житті все набагато простіше, ніж пишуть порадники в інтернеті.

Щоб відкрити ІП багато великих грошових витрат і часу не буде потрібно. Зрозуміло, що перед початком проведення всіх маніпуляцій не завадило б порадитися з юристом або ж самостійно розібратися з українським законодавством.

Порядок дій та перелік документів необхідних, щоб відкрити ІП:

  • паспорт громадянина України та копію ідентифікаційного номера;
  • квитанцію про сплату мита (у будь-якому відділенні будь-якого банку);
  • картка № 10.

Якщо ж реєстрація проводиться не особисто, а третьою особою, то на цю особу робиться довіреність. Між іншим, це дуже зручно, оскільки не завжди є вільний час та бажання стояти в чергах під кожним кабінетом.

Всі перераховані вище документи передаються до реєстраційних структур. По закінченню 5 робочих днів там же видається свідоцтво про реєстрацію підприємства.

Далі вибирається вид оподаткування. Якщо правова форма підприємства ІП, як і зазначалося спочатку, то рекомендовано вибрати єдиний податок, оскільки фіксована ставка є оптимальним варіантом для невеликих підприємств, де число співробітників не перевищує 10 осіб.

Наступний етап: податкова інспекція та пенсійний фонд.

Щоб відкрити ІП згідно з українським законодавством про підприємницьку діяльність,потрібно бов'язково стати на облік у податковій інспекції та пенсійному фонді. Зразок оформлення заяви надається там же, на місці реєстрації. Оформлюючи документи у податковій та пенсійному фонді необхідно мати з собою вже готові документи про реєстрацію ІП, адже у податковій можуть попросити надати деякі довідки, наприклад, про сплату єдиного податку.

Якщо вам щось незрозуміло, то приводів для занепокоєння немає, завжди можна запитати про всю процедуру у юриста. А якщо зовсім не хочеться займатися всіма перерахованими діями, то краще відразу, не затягуючи, домовитися про передачу повноважень третій особі, і нехай вона займається цією роботою. Багато хто так і робить та залишається задоволеним, оскільки по грошах небагато, та й за часом оптимально, бо людина, що надає послуги, вже на зубок знає, як і що варто робити, тому й діє швидко. А необізнаним особам і місяця не вистачить.

Куди звернутися за допомогою для відкриття ІП?

Зрозуміло, що кожен хвалить себе і LUTSENKO AND PARTNERS COMPANYне виняток. Але за ким би не стояв вибір, потрібно вибирати перевірених представників, бо шахраїв і недосвідчених фахівців скрізь вистачає. А LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY має всі підтвердження свого професіоналізму у вигляді сертифікатів, великого досвіду та грамотно складеного договору.

Відкрити ІП

,..
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні