LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Інвестування в український бізнес

Інвестиції – сукупність розумових та матеріальних здобутків, що вкладаються в підприємницьку діяльність, відповідно накопичується прибуток, досягається певна соціальна стабільність. Серед таких цінностей є: грошові кошти, банківські вклади, акції, цінні папери. А також, власне майно, не залежно, рухоме чи не рухоме. Вагоме місце займають знання, оформлені в технічну інформацію. На перший погляд, це доволі складно, але це те, що впроваджує нові  технології та можливості.

Класифікація інвестицій

Розрізняють такі категорії: • За вкладенням коштів, інвестиції поділяють на існуючі (вкладення в існуючі активи – матеріальні чи нематеріальні) та фінансові (вкладення в фінансові активи – цінні папери); • За участю в справах підприємства: прямі (стосуються операції з внесенням коштів в статутний капітал юридичної особи) та портфельні інвестиції (за рахунок придбання цінних паперів, фінансових активів за певні кошти); • За періодом проведення: короткострокові інвестиції(в період до одного року, а також депозитні вкладення) та довгострокові (більше року – вкладення в виробництво, інноваційну діяльність); • Згідно форм власності інвесторів: приватні, державні, іноземні, спільні. Приватні поширюються на фізичних осіб та юридичних осіб, що мають власний, приватний капітал (підприємства з обмеженою відповідальністю). Державні – на державні та місцеві органи влади, підприємства. Іноземні – фізичні та юридичні особи інших держав. Спільні – суб’єкти певної держави та іноземних структур (на території України, чи за межами); • За регіональністю: внутрішні (здійснюються в межах держави) та зовнішні інвестиції (за межами).

Значення інвестування та інвестора

Процес інвестування включає в себе мотиваційну діяльність, здатність до прогнозу та програмування, обґрунтування доцільності певних дій в цій сфері. А також, обов’язкове страхування та державне регулювання, забезпечення матеріально-технічними ресурсами, підготовка до виробництва та здача в експлуатацію. Що стосується інвестора, то це фізична чи юридична особа, що є власником певних збережень і який налаштований придбати фінансові активи чи товари, а також створити перші. Для зацікавлення інвестора, необхідно подати якісну презентацію своєї продукції, фірми чи організації. В першу чергу, керівник виступає обличчям своєї структури і саме його вміння навести контакт з інвестором відіграє важливу роль на етапі взаємозв’язку української та зарубіжної сторони.

Роль іноземних інвестицій

Безпосередньо, в розвитку національної економіки України, відіграють роль іноземні інвестиції. Не повторюючи класифікації, це цінності, що можуть вкласти в об’єкти діяльності в Україні, іноземні інвестори. Це проводиться з метою одержання прибутку, досягнення соціальної активності. Активне залучання іноземних інвесторів сприяє впровадженню новітніх технологій, використання досвіду в розвитку малого та середнього бізнесу. На сьогодні, іноземні інвестиції використовують для розвитку ракетно-космічної, літакобудівної, суднобудівної, інформаційної, біотехнологічної, харчової, переробної, торгової бази та легкої промисловості. Необхідність залучення іноземних інвесторів в розвиток Українського бізнесу полягає в обмеженні внутрішнього інвестування, низької інвестиційної активності, неможливість достатнього технічного забезпечення, чи в потребі модернізації інфраструктури. Стосовно іноземних інвестицій, можна додати структурність, а саме: поділ на приватні та державні, що розділяються на підприємницькі (прямі або портфельні інвестиції), боргові (іноземний інвестиційний кредит), допомогу (різноманітні гранти, інформаційна та технічна допомога). Приватні іноземні інвестиції можуть здійснюватись за рахунок експорту капіталу за кордон в грошовій чи товарній формі для отримання прибутку. Державні, в свою чергу, направлені на створення правових, економічних умов для сталого розвитку економіки.

Український бізнес займає важливу позицію в суспільній діяльності.

Стабільність та тверда позиція на фінансовому ринку можлива лише за умов якісного та довготривалого інвестування. Це може здійснюватись через безліч грантових проектів та іншого. Все розпочинається з налагодження конструктивного діалогу про підтримку того чи іншого проекту. В основі позиції – взаємозв’язок і встановлення тісної співпраці не тільки між бізнесовими партнерами, а також між громадськістю та українцями на світовому рівні. Залучення іноземних інвесторів розпочинається із попереднього відбору інвестиційних проектів. Українські представники презентують свої ідеї перед іноземною делегацією. Враховуючи новітні технології, це можливо зробити за допомогою онлайн-трансляції (дистанційне презентування). На прикладі світового досвіду інвестиційні договори укладаються між інвестором та приймаючою державою, ведення страхових полісів при страхуванні у національних чи міжнародних організаціях. Прямі інвестиції здійснюються через придбання неконтрольних пакетів акцій на місцевому фінансовому ринку, ліцензійні угоди з можливістю виходу на міжнародний ринок з найменшим ризиком. А також створюються стратегічні альянси та спільні підприємства, власні дочірні підприємства для потенціалу отримання великих прибутків. На сьогоднішньому фінансовому ринку найважче малому та середньому бізнесу. Оскільки в таких категоріях інвестування проводиться на місцевому рівні, для того, щоб досягнути розширення та вийти на міжнародний рівень, необхідно довготривале капіталовкладення (більше 5 років). Необхідно з самого початку налагоджувати міжнародну співпрацю, цікавитись зарубіжними запитами та працювати в цьому напрямку. Лише в такому випадку вдасться досягти успіху та тривало утримуватись на фінансовому ринку.

,.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні