LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Оцінка автомобіля у Житомирі

Автомобілі та інші види транспорту в складі майна організації є майном, яке може бути власністю фізичної та юридичної особи. Засіб пересування не в обов'язковому порядку має належати організації, щоб мати можливість оцінити його.

Порядок і особливості оцінки транспортних засобів, що належать юридичним особам у Житомирі

Види транспорту, на відміну від нерухомого майна, можуть бути переміщені в будь-яку точку планети. Система вентиляції, ліфти та інше є частиною приміщення, отже, відносяться до ряду нерухомого майна, тому і оцінюються аналогічним способом.

Транспорт, експлуатований на підприємстві, і який є його власністю, входить до категорії основних фондів цього ж підприємства. Але це не стосується машин - готової продукції організації та збереженої на складі компанії. Це ж стосується й машин, які знаходяться на реалізації у дилерських точках. Ці об'єкти є оборотними.

Правила обліку основних видів транспорту підприємства

Для того, щоб без додаткових питань здійснилася оцінка автомобіля у Житомирі ми рекомендуємо здійснювати облік засобів пересування транспорту.

Автомобілі та інші види транспорту, що знаходяться в основі господарської діяльності організації або є його галузевою належністю, повинні записуватися під спеціальними номерами (кодування). Інвентарний об'єкт - це одиниця обліку. У кожного інвентарного об'єкта є свій термін корисної експлуатації. І кожному з них присвоюється інвентарний номер. Бухгалтерія підприємства зобов'язується завести картку на кожний інвентарний об'єкт, де вказуються його основні дані:

 • Строк корисної експлуатації.
 • Принципи нарахування амортизації.
 • Технічні відомості.
 • Місцезнаходження та інше (залежно від виду транспорту).

Основні транспортні засоби вносяться в облікову базу згідно з його первісною вартістю (сума фактичної витрати організації на придбання транспорту). Види транспорту, що не прийняті до облікової бази (що відбувається дуже рідко), виявляються в процесі інвентаризації та вносяться до неї на основі ринкової вартості.

Оцінка автомобіля у Житомирі пропонує такі особливості:

У першу чергу, необхідно розмежувати транспорт за його типом і зрозуміти мету оцінки автомобіля або іншого засобу пересування.

Під поняттям транспорту мається на увазі засіб пересування пасажирів та вантажів, що має масу у спорядженому стані більше 400 кг. Вони діляться на три групи:

 • Пасажирські.
 • Спеціальні.
 • Вантажні.

Під пасажирським засобом пересування розуміється автобуси, легкові автомобілі, тролейбуси та інше.

Спеціальними транспортами називають автомобільні пристрої, що виконують спеціальні завдання (нетранспортні роботи).

Вантажні - вантажні автомобілі та спеціалізовані засоби переміщення товарів.

Під легковим автомобілем мається на увазі транспорт для перевезення пасажирів (до 8 сидячих місць, не включаючи водійське сидіння). Легкові автомобілі класифікуються за типом кузова та об’ємом мотора.

Автобус - засіб пересування пасажирів (від 8 пасажирських місць для сидіння без урахування водійського сидіння). Діляться на: туристичні, міжміські, приміські, міські.

До вантажного автомобіля належить транспортний засіб для перевезення вантажів. Вони поділяються на:

 • Бортові, включаючи причіп (бортовий тягач).
 • Тягачі з напівпричепом або сідельний тягач.
 • Спеціалізовані машини.
 • Самоскиди.

Під вантажопасажирським автомобілем мається на увазі засіб пересування (від 3-х місць для сидіння без водія), який має платформу для транспортування вантажів.

Спеціалізованим автомобілем називається вантажна машина (з напівпричепом і без нього) для переміщення конкретних типів вантажу. Наприклад, автомобілі з фургонами, контейнеровози і так далі.

До спеціального автомобілю відносять машину, призначену для реалізації спеціальних функцій (автокрани, пожежні машини, автобетонозмішувачі та інше).

Причіп - 1-, 2- або багатовісна система без двигуна. Його функція - перевозити вантажі, людей по дорогах за допомогою транспортного засобу.

Для чого потрібна оцінка автомобіля?

Для придбання вживаного автомобіля (незалежно від того, ким здійснюється покупка: підприємством або приватною особою) необхідно чітко розуміти точну вартість автомобіля, що можливо лише при проведенні експертної оцінки.

Організації з різних причин необхідна оцінка автомобіля,, а організації в Житомирі, які надають юридичні та бухгалтерські послуги, вказують у заяві ряд цілей:

 1. Купівля або продаж автомобіля.
 2. Оренда машин.
 3. Передача машини від однієї юридичної особи іншій.
 4. Інші причини, які пов'язані зі звітністю перед податковими й іншими компетентними структурами.

Правила ведення обліку та оцінка автомобіля передбачає ряд вимог, не дотримання яких може стати наслідком того, що вся виконана робота не буде прийнята певними організаціями (у суді, наприклад).

Оцінка автомобіля проводиться фахівцями, експертні послуги яких можна замовити на сайті, зробивши перехід до розділу «Контакти». Тут же можна отримати консультацію про порядок всіх дій та про надання всієї необхідної інформації.

Завдяки проведеній роботі фахівців замовник переконується не тільки в ціновій політиці автомобіля, але і в тому, що він не є краденим, якщо придбання стосується старого автомобіля. Тут же визначається технічний стан машини. Експертами аналізується двигун із зчепленням і коробка передач; кузовне днище гальм; шини, що, в свою чергу, позбавляє людину від ризику переплати.

Крім того, замовляючи послуги саме тут, клієнт отримує письмове підтвердження всього аналізу і точну експертну оцінку.

Замовити оцінку!

,
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні