LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Оцінка автомобіля для спадщини

Оцінка автомобіля для спадщини необхідна для того, щоб вступити у право успадкування машини. Для цього буде потрібно надати ряд документів, включаючи оцінку ринкової вартості автомобіля, що засвідчується нотаріально. Звіт про оцінку автомобіля повинен містити наступну інформацію:

 • Характеристика предмета оцінки.
 • Дослідження і відомості про методи оцінки автомобіля.
 • Розрахунок ринкової його вартості.

Крім звіту, потрібно надати папери (копії), що дають права для проведення оцінки автомобіля:

 • Інформація про проведення всіляких ремонтів, включаючи заміни вузлів і устаткування.
 • Техпаспорт машини.
 • Пробіг.

Акти про проведену оцінку автомобіля для спадщини виконується відповідно до Закону України про оціночну діяльність, отже, повинен відповідати державним стандартам оцінки. Даний звіт прошивається, його аркуші нумеруються і скріплюються печаткою організації, що надає послуги оцінки автомобіля для спадщини. Як додаток є копія документації, що підтверджує право на проведення оціночної роботи.

Оцінка автомобіля для спадщини передбачає такий список документів від замовника:

 • Паспортні відомості клієнта.
 • Копія свідоцтва про смерть.
 • ПТС.
 • Пробіг. Якщо неможливо дати дану інформацію про автомобіль, оцінювач сам встановлює пробіг на основі методик, необхідних для проведення подібних маніпуляцій.
 • Відомості про огляд машини або характеристика її стану.
 • Дані про можливі ремонти, куди входять (якщо такі є):
 • а) заміна вузлів та запчастин,
 • б) установка додаткових агрегатів, що не входить у стандартну комплектацію, передбачену заводом-виробником. Відомості про додатково встановлене обладнання.

Зрозуміло, що оцінка автомобіля для спадщини передбачає точку зору експерта та звіт про виконані дії з повною їх характеристикою.

Крім того, слід розуміти, що конкретно означає оцінка автомобіля для спадщини:

Вона є одним з найбільш пріоритетних видів діяльності нашої організації. Процес оцінки автомобіля для спадщини триває в середньому від одного до двох днів. Оцінка автомобіля потрібно нотаріусом для оформлення спадщини. Для того щоб стати повноправним власником успадкованої машини, необхідно реалізувати цілий ряд обов'язкових процедур, куди входить оцінка автомобіля. При відсутності даного документа спадкоємець не володіє повною мірою можливістю узаконити свої права на володіння автомобілем, а за отримання нотаріального свідоцтва необхідно сплатити державне мито.

У даному випадку оцінка автомобіля являє собою виявлення ринкової вартості машини, а сума державного мита, яка оплачується замовником (спадкоємцем) за проведення нотаріальних маніпуляцій, визначається податковим законом України. Саме ринкова вартість є підставою для конкретизації державного мита.

Оцінку автомобіля для спадщини наша організація проводить вже впродовж тривалого часу, а, відповідно, є великий досвід у цій справі і чітке розуміння всіх тонкощів цього процесу. Досвідчені оцінювачі нашого підприємства враховують всі нюанси українського законодавства та нотаріальні вимоги. Звіт, як головний доказ пророблених оціночних дій, також формується із витримкою всіх встановлених правил.

Базуючись на методичні вказівки для судових експертів, мета яких аналіз автотранспортних засобів з метою визначення вартості ремонту і оцінки, затверджених міністерством Юстиції України, проводиться для осіб, що вступають у спадкування.

Таким чином, оцінюватися автомобіль для наслідування може за спрощеною системою, базуючись на документи без проведення діагностики, засоби пересування (автомобіля, мотоцикла, мікроавтобуса та інше) з причини того, що відсутня необхідність привозити машину в оцінну організацію, тобто, до нас.

Подати заявку на проведення оцінки автомобіля для спадщини, можна у нас в будь-який зручний час (в режимі онлайн або по телефону), а також при особистій зустрічі з оцінювачем. Крім того, клікнувши на розділ «Контакти», можна отримати інформаційну підтримку про перелік документів та інші моменти, необхідні для проведення оцінки автомобіля для спадщини.

Оцінку автомобіля виробляє не тільки для того, щоб клієнт міг на законних правах стати спадкоємцем, а й з інших причин:

 • При вирішенні певної юридичної особи продати свою машину іншій юридичній або будь-якій фізичній особі.
 • Розділ майна при шлюборозлучному процесі, куди входить розділ автомобіля.

Говорячи про всі типи оцінки, слід зауважити, що вона проводиться не тільки по відношенню до автомобіля, але і до інших засобів пересування: вантажним, пасажирським, спеціальним. Відповідно, можна оцінити будь-який вид транспорту для наслідування і не тільки. Оцінюватися мають право такі засоби пересування, як: тролейбуси, автобуси, мотоцикли, легкові та вантажні автомобілі, літальні і плавальні судна, причепи, спеціалізовані машини та інше. До компетенції наших фахівців входить повноваження оцінки всіх видів транспорту, які підлягають оцінці.

Чому варто замовляти у нас оцінку автомобіля або іншого транспортного засобу?

По-перше, довгий досвід роботи і позитивні відгуки клієнтів свідчать про сумлінне ставлення до своєї діяльності і про відмінне розуміння ситуації, яка розглядається. Необхідно нагадати, що іноді трапляються моменти, коли на спадкування автомобіля претендує кілька сторін, одна з яких стверджує, що машина в непридатному для поїздок стані, а інша - впевнена в неправоті даних слів. Завдання експертизи з'ясувати істину.

По-друге, у зв'язку з наявністю великої кількості експертів в нашій організації, клієнт не стоїть у черзі, від чого, клієнтові не доведеться довго чекати звіту.

По-третє, оптимальні ціни на оцінку експерта.

Замовити оцінку!

.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні