LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Адвокат в Києві

Адвокат – особа, яка на професійних засадах надає юридичну допомогу фізичним та юридичним особам. Статус адвоката, згідно законодавства України, дає змогу захищати клієнта, використовуючи при цьому спеціальні повноваження. Адвокатура України - недержавний самоврядний інститут, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній основі, а також самостійно вирішує питання організації і діяльності адвокатури в порядку, встановленому законом.

Специфіка професії адвоката досить часто викликає негативне ставлення суспільства. Зокрема, багато людей вважають всіх без виключення адвокатів шахраями, які в силу своїх спеціальних знань протиправно вводять в оману своїх клієнтів. Варто зазначити, такі звинувачення мають певне підґрунтя, оскільки трапляються випадки, коли в лавах вітчизняної адвокатури перебувають не зовсім чисті на руку представники даної відповідальної та вимогливої професії. Проте, таких представників в контексті кількості адвокатів у нашій країні, досить мало.

Обираючи адвоката, варто звернути увагу на відгуки про нього, а також на сферу його професійної діяльності. Тобто, якщо Вас цікавить питання, наприклад, оформлення спадщини, то адвокат, який є величезним спеціалістом в кримінальних справах є далеко не найкращим варіантом саме для Вас. З іншого боку, якщо Ви суб’єкт підприємницької діяльності, то адвокат Вам вкрай потрібен. Більше того, краще, якщо це буде команда, тобто юридична фірма, в якій кожен юрист або адвокат є чудовим спеціалістом в конкретній галузі, адже в такому випадку шанси на якісний супровід Вашої підприємницької діяльності зростають на очах.

Обравши адвоката, запам’ятайте: віднині він має бути Вашим найкращим другом, а тому варто повністю довіритись його професіоналізму. Адже величезною проблемою є те, що клієнт не довіряє адвокату, замовчує будь-які обставини, які на його думку не мають значення. Як наслідок маємо програну справу і звинувачення в бік адвоката в непрофесіоналізмі. Дана проблема має грандіозне поширення, а боротись з цим досить важко. Саме тому, питання взаємодії адвоката та його клієнта є надважливим, починається така взаємодія з моменту першої зустрічі зазначених осіб, коли клієнт викладає всі обставини справи, з якою, власне, звертається до адвоката за допомогою. З точки зору адвоката, досить приємно та легко працювати з клієнтом, який повністю розуміє відповідальність за ненадання відомостей адвокату, всіляко допомагає та підтримує свого захисника. Шанси на перемогу в такому випадку зростають досить швидко.

Кримінальний адвокат в Києві

Кримінальне право та процес – надважка сфера діяльності. Вдало захищати клієнта в цій сфері може лише досвідчений адвокат, який наділений відповідними особистими якостями. Відповідальність в такій категорії справ, як правило, вимірюється роками за гратами, які може провести звичайна невинна людина у випадку неякісного виконання адвокатом своїх обов’язків. З огляду на це, зростає і ціна адвокатських гонорарів по таким справам, проте, коли людині загрожує реальний строк, ціна питання в грошовому еквіваленті не має ніякого значення. Специфіка діяльності адвоката по кримінальним справам, зокрема, передбачає вдале спілкування з працівниками правоохоронних органів. Останнє, в реаліях вітчизняної правової системи є досить складним процесом.

 

Замовивши послуги адвоката по кримінальним справам Ви отримаєте:

- представництво інтересів на всіх стадіях (з моменту затримання до закінчення провадження у справі в суді);

- розробка лінії захисту клієнта;

- здійснення комплексних заходів для зняття обвинувачення.

Адвокат по кримінальним справам в Києві важливий не лише для фізичних осіб (громадян), а й для суб’єктів підприємницької діяльності. Ні для кого не секрет, якою проблемою для підприємців є проведення обшуку на підприємстві. Багатогодинне, в кращому випадку, блокування роботи підприємства, вилучення документації, серверів, неможливість організувати подальшу роботу. Все це наслідки проведення обшуків на підприємстві, які здебільшого мають явно незаконний характер та несуть корупційну складову. Для боротьби з цим неприємним явищем потрібно запастися терпінням і заручитись підтримкою кваліфікованого адвоката по захисту бізнесу. В протилежному випадку Ви ризикуєте можливістю в подальшому здійснювати свою підприємницьку діяльність. Заручившись підтримкою адвоката нашої компанії, Ви отримаєте комплексний ряд заходів, спрямований на якнайшвидшу ліквідацію неприємних інцидентів з державними органами.

З огляду на реалії вітчизняних умов ведення бізнесу, слід згадати і про порушення кримінальних проваджень за вчинення господарських злочинів (ухилення від сплати податків, фіктивне підприємництво, шахрайство з фінансовими ресурсами, розголошення комерційної таємниці, фіктивне банкрутство та доведення до банкрутства). З огляду на специфіку розслідування даної категорії справ, а також наслідки, якими Ви ризикуєте в разі нехтування правовою допомогою, допомога адвоката буде аж ніяк не зайвою.

Сімейний адвокат в Києві

Сім`я – основна ланка суспільства, з якою починається розвиток держави. Сімейні правовідносини та судові справи, що з них випливають, також мають свою специфіку, викликану, зокрема, переплетінням майнових інтересів подружжя з обов’язками щодо дітей. Найчастіше адвокат по сімейним справам стикається із розірванням шлюбу та поділом майна, стягненням аліментів, позбавленням батьківських прав. Трапляються випадки, коли розділити майно подружжя не так просто. Зокрема, коли за час спільного проживання в шлюбі було відкрито сімейний бізнес, який дедалі більше йде вгору, а прощатися з ним не бажає жодна із сторін. В такому випадку, під час судового провадження Ваш адвокат має докласти чимало зусиль аби довести, що саме Ви маєте отримати більшу частку. Водночас, судові справи, що випливають із сімейних правовідносин займають левову частку в системі вітчизняного правосуддя.

Звернувшись за допомогою сімейного адвоката до нашої компанії Ви отримаєте допомогу в:

- грамотному здійсненні розлучення на Вашу користь;

- поділі майна з колишнім чоловіком або дружиною на Вашу користь;

- визнанні батьківства або його оспорювання;

- стягненні аліментів, в тому числі суми прострочення по виплаті аліментів;

- укладенні та допомозі в укладенні шлюбних договорів (контрактів);

- інші послуги, пов’язані із здійсненням сімейних прав та обов’язків.

Сімейний адвокат допоможе Вам обрати найбільш сприятливий варіант вирішення правової проблеми із максимальним збереженням Ваших інтересів. У випадку не звернення або несвоєчасного звернення до сімейного адвоката Ви ризикуєте постановленням судового рішення не на Вашу користь, яке може нести наслідки від втрати до майна, призначення аліментів без врахування Ваших інтересів до більш серйозних наслідків, пов’язаних із дітьми.

Господарський адвокат в Києві

Не дивлячись на економічну кризу в країні та надскладні умови для ведення бізнесу, останній, все-таки, існує. Окремим сферам ведення бізнесу все ж таки вдається активно розвиватись, створюючи нові робочі місця та підвищуючи ВВП країни. Однак, ведення бізнесу на будь-якому рівні вищому за початковий є неможливим без юридичного супроводу, особливо в реаліях вітчизняної правової та економічної системи. Прийнявши рішення про створення бізнесу (розширення вже існуючого) допомога знадобиться в будь-якому випадку, адже спілкування з контрагентами, підготовка документації, аналіз ризиків, спілкування з контролюючими органами – це ті питання, розібратись в яких надто важко навіть для людини, що є достатньо добре обізнаною в сфері бізнесу. Наша компанія може запропонувати свої послуги в цій сфері в двох форматах: одноразове представництво інтересів компанії (по одній судовій справі або з приводу супроводу однієї угоди тощо) або абонентське юридичне (юридичне та бухгалтерське) обслуговування комерційної та господарської діяльності компанії. Заручившись підтримкою кваліфікованої команди наших юристів, Ви отримаєте наступні послуги:

- здійснення реєстраційних дій юридичної особи;

- представництво інтересів компанії в судах, контролюючих та правоохоронних органах;

- аналіз документації та оцінка ризиків угод;

- підготовка договірної та претензійної документації, її аналіз;

- оскарження податкових повідомлень рішень;

- комплексний супровід угод;

- здійснення дій, спрямованих на організацію та забезпечення правової безпеки Вашої компанії (див. вище, в розділі Кримінальний адвокат), тощо.

За бажанням до договору включаються послуги з бухгалтерського обслуговування.

Як бачите, наші послуги передбачають повний спектр для першокласного обслуговування діяльності компанії з урахуванням її інтересів та стану відповідного ринку.

Як правило, господарський адвокат (адвокат по господарським справам) стикається із стягненням коштів за відповідним господарським договором, оскарженням податкових повідомлень рішень в порядку адміністративного судочинства, корпоративними спорами, тощо. Ціна питання в господарських справах деколи досягає десятків та навіть сотень мільйонів. Як наслідок адвокат несе досить серйозну відповідальність за компанію в майновому плані.

Банківський адвокат в Києві

З огляду на нестабільну економічну ситуацію постає питання повернення кредитів позичальниками, які, беручи кошти в більш стабільні часи, не розраховували на настільки суттєвий ріст курсу, у зв’язку із чим не мають змоги справно платити. Багато з них потрапляють в так звану «банківську кабалу», не усвідомлюючи, що вихід із даної непростої ситуації є. За останні два роки Національним банком України виведено з ринку величезна кількість банків. Решта, що залишились, тримаються на плаву з величезними труднощами. З огляду на це банки намагаються максимально «трусити» своїх позичальників, які, в свою чергу, також почувають себе не найкращим чином. В даній ситуації єдиним правильним рішенням для позичальника буде не відсиджування, а максимальна активність. В цьому Вам допоможе банківський адвокат, який оцінить «юридичну природу» Вашої ситуації та складе оптимальний та детальний план дій з метою максимального збереження Ваших інтересів. Не дивлячись на те, що судова практика в кредитних та іпотечних справах досить часто стоїть на позиціях банку, за 2 роки активних судів в цій сфері з`явилося досить багато способів «потягатися» з банком під кожну конкретну ситуацію. Зокрема, деякі банки допускають помилки при оформленні договорів (кредитних, іпотеки, застави), чим можна вдало скористатися під час судового розгляду, заручившись підтримкою грамотного адвоката в банківській сфері. Більше того, провівши вдалі переговори з банком можна добитись реструктуризації боргу або його списання як безнадійного. В окремих випадках актуальним є виведення з під удару банку майна позичальника. Швидкість та якість здійснення такої операції залежить від кваліфікації Вашого адвоката, та має, іноді, досить важливий характер.

Заручившись підтримкою адвоката нашої компанії по банківським справам в Києві Ви отримаєте:

- аналіз Вашої проблеми та можливі шляхи її вирішення;

- представництво інтересів в судах та органах виконавчої служби;

- супровід в переговорах з банком щодо можливості списання боргу або реструктуризації останнього;

- інші послуги, залежно від конкретної ситуації.

Головне, що Ви маєте усвідомлювати: не варто зволікати, заручившись підтримкою адвоката та зайнявши активну позицію є досить серйозні шанси на успіх.

Податковий адвокат та юрист в Києві

Питання взаємовідносин бізнесу та фіскальних органів в Україні вже є не стільки дискусійним, скільки показовим та навіть дещо комічним. Показовість його полягає в тому, що насамперед крізь призму взаємодії податкових органів та суб’єктів приватного бізнесу (як невеликих підприємств так і досить вагомих фінансово-промислових груп) формується оцінка легкості ведення бізнесу в тій чи іншій країні, адже аспекти оподаткування є одним із ключових факторів при виборі юрисдикції для бізнесу. Більше того, доцільно говорити про залучення іноземних інвестицій в контексті саме теми оподаткування.

Для людей, які тим чи іншим чином пов’язані із підприємницькою діяльністю не секрет, що так званий «податковий клімат» в нашій країні є досить «прохолодним», а дії представників податкових органів по відношенню до чесних підприємців здебільшого носять явно незаконний та варварський характер. З огляду на це, актуальним для кожного підприємця є залучення податкового адвоката і питання тут навіть не в тому, що він може знадобитись при перевірці, або коли проблема набула масштабного характеру, а в тому, що такого роду спеціаліст має бути постійним радником в діяльності фірми задля того, щоб в подальшому проблеми не виникли взагалі.

Юристи нашої компанії готові надати повний спектр послуг в податковій сфері для підприємців.

Зокрема,адвокат та юристи по податкових спорах нашої компанії надає послуги:

  • юридичного супроводу під час податкової перевірки;

  • послуги податкового планування діяльності підприємства та оптимізації податкового навантаження;

  • консультації та роз’яснення з актуальних податкових питань з урахуванням останнього досвіду застосування податково-правових норм;

  • оскарження податкових повідомлень рішень як в адміністративному так і в судовому порядку;

  • визнання дій або бездіяльності представників податкових органів протиправними;

  • комплексний юридичний та бухгалтерський супровід діяльності підприємства.

Даний перелік не є вичерпним, а тому податковий адвокат чи юрист нашої компанії готовий надати і ті послуги, що не вказані в ньому.

Пам`ятайте про те, що завчасне залучення висококваліфікованого спеціаліста з питань оподаткування може зберегти кошти і нерви в подальшому.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні