LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

10014, м. Житомир, вул. Київська, 20

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

ЮРИДИЧНА АДРЕСА (РЕЄСТРАЦІЯ)

Перш за все, варто розібратися в тому, про що, власне кажучи, йде мова. Тобто, що включає в себе вказаний термін. Отже, юридична адреса юридичної особи (юридична адреса підприємства) – це офіційне місцезнаходження компанії згідно даних з ЄДРПОУ. Варто розуміти, що юридична адреса ТОВ може відрізнятися від адреси розміщення, до прикладу, виробничих потужностей підприємства. Це означає, що офіс компанії, тобто його так звана юридична адреса, знаходиться в одному місці, що відображене в ЄДРПОУ. В той же час, адреса виробничих приміщень або ж відділень, філій, знаходиться за зовсім іншою адресою. Окремо варто відмітити, що поняття юридична адреса підприємства є досить умовним, оскільки діюче законодавство України такого терміну не передбачає, а використовується поняття місцезнаходження юридичної особи.

Досить популярними є випадки, коли для здійснення діяльності компанії наявність класичного в своєму роді офісу зі співробітниками та організаційною технікою не є необхідним. Більше того, дана тенденція все більше набирає оберти, адже навіщо витрачати засоби при відкритті бізнесу на те, що не є предметом першої необхідності. Водночас, наявність останнього є вимогою закону, так як ДФС має право прийти з відповідною перевіркою на наявність компанії за адресою її місцезнаходження, що відображена в ЕДРПОУ. Окрім цього, за юридичною адресою надходить поштова кореспонденція на ім`я підприємства, яка є в окремих випадках досить важливою документацією для роботи підприємства. В цьому контексті варто окремо згадати про реєстрацію компанії в певному житловому приміщенні (квартирі). У випадку вищезазначеної перевірки на дверях квартири повинна висіти табличка з назвою компанії, її кодом та іншими ідентифікаційними даними. В самій квартирі не зайвим буде розміщення імпровізованого робочого місця. Також, податкова, як правило, запитує наявність документу, на підставі якого фірма знаходиться по вказаній адресі, а тому не зайвим буде мати під рукою договір оренди квартири (офісного приміщення) з її власником, якщо засновник таким не є.

ОРЕНДА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ

Оренда юридичної адреси – це умовне поняття, оскільки здати в оренду юридичну адресу не є можливим в силу того, що в оренду здається лише майно. Водночас, вказаний термін досить широко використовується в колах юристів та підприємців. В силу вищезазначених аспектів, оренда юридичної адреси є досить популярною послугою, котра надається, зокрема, нашою компанією. Здійснюється вона наступним чином: укладення відповідного договору суборенди одного з приміщень, яке надається нами, і проведення реєстраційних дій. Купити юридичну адресу можливо в буд-якому обласному центрі України (окрім тимчасово окупованих територій) строком на півроку або на рік з можливістю подальшої пролонгації. В окремих випадках є можливим купити юридичну адресу в інших містах не обласного значення, проте це питання обумовлюється окремо. Вартість кожного із пакетів обумовлюється окремо та залежить від конкретної ситуації. У випадку здійснення оплати наша компанія здійснює підбір відповідної адреси на протязі п’яти робочих днів і укладає з Вами відповідний договір, необхідність якого обумовлена раніше. Окремо також обумовлюється потенційна можливість разового використання офісу (приміщення) на певну кількість годин. Вказана послуга оплачується окремо.

Юридична адреса Київ та юридична адреса Житомир – досить популярні запити від наших клієнтів. Робота по вказаним містам налагоджена найкращим чином, а наявність вільних юридичних адрес є в надлишку. Зокрема, юридична адреса Київ – достатньо широка сфера роботи, так як компаній, котрі здійснюють діяльність в столиці, досить багато в силу того, що Київ є свого роду діловим центром.

В пакет послуг по оренді юридичної адреси входить збір поштової кореспонденції на ім`я того чи іншого підприємства та направлення останньої на завчасно обговорену адресу клієнта. Для реалізації вказаної додаткової послуги нашої компанії необхідна довіреність на ім`я наших співробітників, проект якої надається нами. Збір поштової кореспонденції здійснюється співробітниками нашої компанії щотижнево, як правило, в кожну п’ятницю, і відправляється клієнту.

Окрім цього, в наші обов’язки у випадку співробітництва входить повідомлення Вас про надходження тої чи іншої кореспонденції або про візит контролюючих органів.

Для того, щоб купити юридичну адресу, Вам необхідно здійснити попереднє замовлення по телефону або з використанням інших засобів зв’язку, котрі вказані на сайті.

ЗМІНА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА

Зміна адреси юридичної особи – логічна процедура, котра завершує угоду по оренді юридичної адреси. Адже для того, щоб скористатися результатами останньої, Вам необхідно внести відповідні зміни в документи компанії і належним чином їх зареєструвати у встановленому законом порядку. Для цього необхідно підготувати необхідні документи для здійснення реєстрації і, власне, подати їх уповноваженій особі (державний реєстратор чи нотаріус, який надає подібного роду послуги). Дана адміністративна послуга (зміна юридичної адреси) платна і її вартість складає 410 грн., котрі надходять в державний бюджет України. З моменту здійснення державної реєстрації змін (доба з моменту подачі документів) Ви отримуєте відповідну виписку з ЄДРПОУ та використовуєте юридичну адресу у взаємовідносинах компанії з державою та контрагентами на законних підставах. Надання вказаної послуги з нашого боку також є можливим і здійснюється як додаткова опція за додаткову плату. Це питання при переговорах обумовлюється окремо.

Після припинення співробітництва з нами з питань оренди юридичної адреси (у випадку, коли після закінчення строку дії договору не було укладено відповідну додаткову угоду на продовження) в двохтижневий строк Ви зобов’язані змінити юридичну адресу Вашої компанії. Ми, в свою чергу, залишаємо за собою право направити відповідне повідомлення до фіскальної служби про те, що з певної дати вказана компанія за даною адресою не знаходиться.

Окремо хотілось би акцентувати увагу на тому, що оренда юридичної адреси – це абсолютно законна і легітимна процедура, так як не існує жодної норми закону, котра забороняє або певним чином заважає вказаній процедурі. Більше того, наша компанія не надає послуг своїм клієнтам, котрі не відповідають діючому законодавству України, а тому Ви можете відчувати себе в повній безпеці.

Таким чином, Вам зовсім не обов’язково утримувати окремий офіс своєї компанії, якщо для цього немає нагальної необхідності. Наша компанія завжди буде рада допомогти Вам в цьому питанні. Ми здійснюємо діяльність по підбору для Вас юридичної адреси з максимальним врахуванням всіх Ваших побажань, а також в максимально короткі строки.

Окрім цього, адреси, які ми надаємо, не значаться в списках фіскальної служби як адреси масової реєстрації, що в окремих випадках є над важливим для здійснення певних видів господарської діяльності. До прикладу, юридична адреса в місцях масової реєстрації різко збільшує Ваші шанси на нарахування штрафних санкцій, позапланові і часто мало обґрунтовані перевірки і навіть позбавлення відповідних ліцензій, не кажучи вже про можливість ліквідації підприємства. Розуміючи цей факт, ми надаємо клієнтам виключно «чисті» юридичні адреси, тим самим запобігаючи можливим проблемам своїх клієнтів.

Окремо варто звернути увагу на те, чим загрожує невідповідність юридичної та фактичної адреси підприємства, а також те, чим загрожує відсутність компанії за адресою, вказаною в ЄДРПОУ. Отже, одним з головних аспектів для встановлення судового арешту на рахунки підприємства є факт відсутності компанії за адресою її реєстрації. Вказана обставина підтверджується відповідним актом, складеним співробітниками фіскальної служби. Окрім цього, проблеми з місцем так званої прописки підприємства (юридична адреса) є підставою для проведення позапланової податкової перевірки. Висновок: юридичну адресу ТОВ варто тримати на постійному контролі.

В цьому контексті варто відмітити, що, як правило, конкретна юридична адреса в конкретному місці використовується для того, щоб податкове обслуговування діяльності компанії належало конкретному структурному підрозділу ДФС. До прикладу, юридична адреса Київ.

На тенетах інтернету та вітчизняних ЗМІ досить багато інформації, котра побічно відмовляє підприємців від використання послуг під назвою оренда юридичної адреси. Водночас, обґрунтованість вказаної інформації базується, як правило, лише на окремому суб’єктивному негативному відношенні тієї чи іншої людини до використання вказаних послуг. Тому, використання послуг покупки юридичної адреси все ще є актуальними, особливо, для підприємців, котрі тільки відкрили компанію, і не мають належного фінансування і потреби для утримання власного офісу з організаційною технікою, оплатою оренди та комунальних платежів, зарплати співробітникам.

У випадку, якщо у Вас виникли питання стосовно юридичної адреси в тому чи іншому місці, а також, якщо Ви бажаєте дізнатись більш детальну інформацію (в тому числі з питань, пов’язаних з додатковими опціями чи організацією угоди) чи замовити юридичну адресу, прохання звертатись за наступними контактними номерами :

- +38 (093) 056 47 34;

- +38 (098) 447 55 45.

В максимально стислий термін ми вирішимо Вашу проблему в найбільш зручний для Вас спосіб.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні