LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Кримінальні справи (провадження)

Якщо відносно Вас є кримінальна справа (провадження) - Вам не обійтися без хорошого захисника!

«Від суми та від тюрми не зарікайся» - це словосполучення відомо всім. І означає воно те, що ніщо не може вберегти нікого від нещастя, в тому числі від в'язниці. Кримінальне провадження (будемо далі називати його кримінальну справу) можуть «завести» на абсолютно будь-яку людину, незалежно від його статусу в суспільстві, займаної посади і забезпеченості. Якщо все ж сталося так, що Ви є учасником кримінальної справи - відразу звертайтеся до захисника. У кримінальному законодавстві України закріплено, що захисником може бути адвокат. У суспільстві адвокатів, які практикують у кримінальних справах, часто називають «кримінальний адвокат».

Юридична компанія «Луценко і партнери» має в своїй структурі напрямок - практику кримінального права під керівництвом адвоката по кримінальним справам. Адвокати даної практики допоможуть Вам, якщо:

- Вас викликали на допит в правоохоронні органи;

- До Вас прийшли з обшуком або по іншому питанню правоохоронці;

- Ви є підозрюваним або обвинуваченим у кримінальній справі;

- Відносно Вас скоєно злочин;

- Вам надійшов запит на надання інформації або документів від зазначених органів.

При цьому, ми працюємо не тільки в Києві, а й як адвокати у кримінальних справах в інших обласних центрах України.

Працюючи з нашими співробітниками Ви можете розраховувати на:

- Конфіденційність відносин (вся інформація, яка буде Вами повідомлена нашим співробітникам, не потрапить до третіх осіб);

- Кваліфікованість дій (ми здійснимо Ваш захист у відповідності з усіма вимогами законодавства);

- Узгодженість дій (ми складемо план роботи по Вашому захисту, узгодимо його з Вами і будемо діяти згідно із затвердженим планом захисту);

- Вкладення зусиль (ми вкладемо 100% наших зусиль для досягнення потрібного Вам результату).

Робота адвоката у кримінальних справах ЮК «Луценко і партнери» включає в себе наступне:

1. Підготовчий етап:

- Вивчення суті (матеріалів) справи і його правовий аналіз;

- Складання правового висновку і плану роботи по справі, затвердження даного плану з Вами.

2. Захист в період досудового розслідування (захист підозрюваного):

- Супровід підозрюваного і участь під час проведення слідчих (процесуальних) дій;

- Збір доказів, спрямованих на Ваш захист, і подання їх слідчому;

- Оскарження дій слідчого, прокурора;

- Ініціювання проведення слідчих (процесуальних) дій в Вашу користь;

- Відвідування підозрюваного в СІЗО.

3. Захист на судовій стадії:

- Участь в судових засіданнях;

- Складання і подача суду необхідних документів;

- Оскарження рішень суду;

- Подача апеляційних та касаційних скарг.

У той же час, хороший адвокат у кримінальних справах не тільки володіє технікою захисту підозрюваного, обвинуваченого, а й компетентно представляє інтереси у кримінальній справі свідка або потерпілого. Адвокати практики кримінального права ЮК «Луценко і партнери» візьмуть участь при допиті Вас як свідка, підготують і подадуть в кримінальну справу цивільний позов з метою відшкодування Вам матеріальної та моральної шкоди.

Звичайно ж, ми рекомендуємо скористатися послугами адвоката ще на стадії до порушення кримінальної справи або на досудовому розслідуванні. Однак не всі слідують даної рекомендації. В окремих випадках допомога адвоката може знадобитися в апеляційному суді або в суді касаційному. Слід зазначити, що робота адвоката в суді першої інстанції - при розгляді кримінальної справи по суті суттєво відрізняється від роботи адвоката в судах вищих інстанцій. Якщо в першому випадку ми допомагаємо визнати Вас невинуватим або ж отримати більш м'який обвинувальний вирок, то в апеляційному і касаційному суді ми працюємо над тим, щоб показати допущені помилки при розгляді справи по суті. Тобто ми висвітлюємо помилки судді суду першої інстанції.

Наші адвокати у кримінальних справах спеціалізуються на наступних категоріях кримінальних справ:

- Злочини проти життя та здоров'я особи: вбивство, нанесення тілесних ушкоджень (статті 115, 121, 125 КК України);

- Економічні злочини (статті 191, 205, 212 КК України);

- Т.зв. комп'ютерні злочини (статті 361 - 363-1УК України);

- Службові злочини: службове підроблення, зловживання владою і перевищення службових повноважень, неправомірне збагачення (хабар) (статті 365-370 КК України);

- Злочини у сфері порушення правил дорожнього руху (стаття 286 КК України).

Також адвокати у кримінальних справах ЮК «Луценко і партнери» захистять Ваші інтереси по інших категоріям кримінальних справ.

Слід також зазначити, що останнім часом українськими силовиками проведено сотні обшуків в українських компаніях. При цьому напрямки діяльності цих компаній абсолютно різні: від експорту товарів до ІТ-сфери. У той же час дії правоохоронців залишаються однаковими у всіх випадках: обшук в компанії і вилучення при цьому майна і документації, допити керівника і робочих, арешти рахунків і, як наслідок, зупинка роботи підприємства.

Дуже важливо, що захистити свій бізнес може кожен. Але це не робиться в самий останній момент або після того, як до Вас вже прийшли правоохоронці. Організація правового захисту бізнесу - це досить таки тривалий процес і варто його починати відразу після того, як Ви відкрили свою справу. Адже проведення перевірки або обшуку - це вже вершина айсберга, коли правоохоронці відкрито показують свою зацікавленість Вами. А до цього силовики роблять тривалу і кропітку роботу по фіксації всіх Ваших дій, які, з їх точки зору, є незаконними. Тому слід убезпечити себе і свій бізнес від «непроханих гостей» (або ж мінімізувати негативні наслідки від їх візиту).

Наші кримінальні адвокати також допоможуть підготувати Вас до можливого приходу правоохоронців, в т.ч. з обшуком, а також неправомірних посягань інших осіб ( «рейдерські захоплення»).

Ця лінія роботи називається «правовий захист бізнесу», яка включає в себе наступні послуги:

- Ми розробимо на Вашому підприємстві систему правової безпеки. Впровадимо схему правового захисту підприємства (в т.ч. від неправомірних захоплень - рейдерства);

- Виявимо «слабкі місця» найбільш схильні до рейдерських захоплень, впливу правоохоронних органів, проведемо юридичний аналіз можливих ризиків для підприємства;

- Забезпечимо захист від неправомірних дій правоохоронних органів;

- Надамо юридичну допомогу при проведенні на Вашому підприємстві обшуку, допоможемо повернути вилучені документи, допоможемо скасувати арешт рахунків;

- Супроводимо податкові перевірки, які можуть спричинити собою кримінальне переслідування;

- Захистимо від тиску з боку правоохоронних органів;

- Захистимо Ваші інтереси у кримінальній справі стосовно юридичної особи.

- Надамо юридичний захист директора, бухгалтера і робітників під час допитів та інших слідчих дій;

- Проведемо тренінги з керівником і головним бухгалтером підприємства, а після рядовими співробітниками з питань правового захисту.

Таким чином ми проводимо як превентивні заходи по юридичному захисті бізнесу, так і безпосередні заходи щодо мінімізації негативних наслідків роботи правоохоронців. Тут доречно сказати наступне: хочеш захистити бізнес - зроби це заздалегідь. Адже в будь-якому випадку власнику або керівнику при розвитку своєї компанії в тому чи іншому контексті буде необхідно стикатися з протидією силовиків чи інших третіх осіб, які мають в своєму арсеналі досить таки дієві методи зупинки роботи підприємств. Діяльність будь-якої фірми можна зупинити в мить: вилучити продукцію, накласти арешт на рахунки - в торгових фірмах, вилучити сервера - в ІТ-сфері тощо.

Тому дуже важливо власнику на самому початку зародження та становлення його бізнесу думати про правовий захист, про превентивні заходи в цьому напрямку. Відповідно сам власник не зможе до кінця впровадити на практиці систему захисту свого підприємства.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні