LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА (ООО, ТОВ)

ШВИДКА ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ШЛЯХОМ ПРОДАЖУ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ

!!! Наша фірма рекомендує саме її !!!

Перевагами в роботі з нами є:

1. чесність в питаннях оплати послуг;

2. можливість оперативного закриття питання;

3. можливість нотаріального посвідчення угоди;

4. ми відповідаємо за якість тих послуг, які надаємо, так як заявляємо про це публічно і ведемо свою діяльність абсолютно прозоро.

У випадку співробітництва з нами у питаннях оперативної ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) шляхом продажу корпоративних прав, можемо запропонувати Вам наступні варіанти:

Економ пакет, котрий включає в себе підготовку повного пакету документів і здійснення реєстраційних змін без нотаріального посвідчення угоди. Варто розуміти, що хоч закон і не вимагає обов’язкового нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу корпоративних прав ТОВ, останнє не буде зайвим, адже це додаткова страховка при здійсненні угоди. Також, вказаний пакет підходить тим, у кого відсутні не закриті фінансові відносини з контрагентами чи державою. Як наслідок Ви отримуєте: екземпляр договору купівлі-продажу корпоративних прав; виписку з ЄДРПОУ з проведеними змінами. Строк виконання – 5 робочих днів, ціна – від 5000 грн. (обумовлюється окремо).

Стандарт пакет включає в себе нотаріальне посвідчення заяви про передачу корпоративних прав ТОВ (нотаріальне посвідчення нової редакції статуту – за бажанням). Як наслідок, в даному випадку, клієнт отримує нотаріальний екземпляр відповідної заяви, нотаріальний статут (у випадку, якщо це було обумовлено раніше), виписку з ЄДРПОУ з проведеними змінами. Строк виконання також складає 5 робочих днів, а ціна – від 6500 грн. (також обумовлюється індивідуально).

Голд пакет – найбільш дорогий і важкий з точки зору реалізації пакет. Його відмінністю є участь нерезидентного елементу в якості покупця корпоративних прав ТОВ. Як бачите, в даному випадку передбачено дві гарантії Вашої безпеки. В перелік наших послуг в даному випадку входить: підготовка і складання всіх документів; організація угоди у нотаріуса; пошук нерезидента-покупця; внесення відповідних змін в ЄДРПОУ. Строк виконання не відрізняється від вищезазначених пакетів послуг, водночас, вартість стартує від 17500 грн. (обумовлюється індивідуально).

Рекомендується попередньо закрити всі борги підприємства перед контрагентами, державою та власними співробітниками аби підвищити шанси на успішне здійснення угоди. Пам`ятайте, продаж корпоративних прав – абсолютно легальний і досить простий спосіб позбутися небажаної компанії. Досвід проведення подібних угод у співробітників і партнерів нашої компанії є запорукою Вашого успіху.

Метод швидкої ліквідації підприємства шляхом продажу корпоративних прав передбачає ряд позитивних моментів:

· в порівнянні з іншими способами ліквідації цей спосіб є найбільш дешевим та коротким;

· посадові особи підприємства позбавляються можливої відповідальності за дії, вчинені підприємством, так як не мають до нього ніякого відношення юридично;

· автоматично відпадає необхідність проведення ревізій, перевірок, аудитів, так як підприємство залишається;

· процедура є абсолютно законною і легальною.

Таким чином, плюси від даного способу позбавлення від небажаного по тим чи іншим причинам підприємства є величезними, в той час як мінуси назвати досить важко.

!!! Ми надаємо юридичний супровід у здійсненні ліквідації підприємства по всій країні !!!

ВИДИ ЛІКВІДАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

У випадку співробітництва з нами ми можемо запропонувати декілька варіантів здійснення операції, які відрізняються по ціні:

- Економ пакет включає в себе 4 візита в органи Державної фіскальної служби, підготовку і аналіз бухгалтерської і фінансової документації, а також наявності боргів та інших нарахувань підприємства, публікація інформації про ліквідацію підприємства у відповідних ЗМІ. Економ пакет добре підходить тим людям, котрі не поспішають здійснити закриття компанії. Цей етап є первинним при ліквідації. Строк його виконання складає від 3 до 36 місяців. Вартість пакету складає 2400 грн. + додаткові платежі, котрі не входять у вказаний пакет і обумовлюються окремо.

- Пакет стандарт передбачає здійснення ліквідації підприємства шляхом продажу корпоративних прав. Як правило, цей спосіб є оптимальним для звичайної людини. Для успішного його завершення варто завчасно закрити будь-яку заборгованість перед контрагентами та державою. В кінцевому підсумку замовник отримує виписку з державного реєстру юридичних осіб, який підтверджує внесення відповідних змін в установчі документи підприємства. У вартість даного пакету входить підготовка всіх документів для внесення змін, проведення реєстраційних дій. Додатково оплачується юридична адреса і пошук покупця-нерезидента. Вартість стандарт пакету складає від 5000 грн. і обумовлюється індивідуально. Строк виконання послуги по стандарт пакету складає 5 робочих днів.

- Голд пакет – найбільш дорогий та трудомісткий по кількості роботи пакет послуг по ліквідації підприємства. Варто розуміти, що вказаний спосіб досить колізійно врегульований діючим законодавством України, що і є його складністю, і передбачає повну ліквідаційну процедуру компанії згідно вимог закону. Як правило, на даному етапі в роботу вступає ціла команда з юристів (адвокатів), бухгалтерів, аудиторів, арбітражних керуючих. В даний комплект послуг входить підготовка і подача необхідної документації, проведення відповідного аудита, представництво в державних органах по всім необхідним питанням. В кожному конкретному випадку після здійснення аналізу обумовлюється розробка детального плану ліквідації підприємства. Строк виконання вказаного пакету послуг складає від одного до трьох років. Ціна обумовлюється індивідуально і стартує від 30000 грн.

!!! Завчасно попереджуємо, що ми не надаємо послуг, котрі підпадають під санкції Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво) і не надаємо послуг номінального сервісу, а також "рейдерських" захоплень. Наша юридична компанія надає кваліфіковані юридичні послуги з пошуку покупця та продавця корпоративних прав, а також здійснює юридичний супровід процендури оформлення продажу таких прав на підставі публічного договору та відповідного договору із замовником. При укладанні договору ми виступаємо посередниками і не несемо відповідальність за законність чи незаконність дій та намірів замовника чи інших зацікавлених осіб !!!

При здійсненні підприємницької діяльності, по різноманітним причинам, іноді, нагальною є її ліквідація. Під ліквідацією підприємства розуміється повне припинення господарської діяльності і зняття з обліку у відповідних органах. Якщо Вам раніше доводилось закривати компанію, то Ви розумієте, яка складна процедура Вас чекає. Тому, варто завчасно задуматись про залучення кваліфікованих спеціалістів.

Виходячи зі складності самої процедури ліквідації підприємства, не дивно, що на ринку з`явилось досить багато юридичних компаній, готових взяти на себе вся тяжби вказаного виду послуг. Тут варто завчасно розуміти, що деякі з них в силу великої конкуренції починають «демпінгувати», заманюючи клієнта цінами. В кінцевому підсумку клієнт починає оплачувати комісії і додаткові витрати, котрі завчасно не обумовлювались.

У випадку роботи з нами Ви забезпечені від подібних «несподіванок», так як ми цінуємо вибір клієнта і поважаємо його, а тому вважаємо несправедливим вимагати додаткові кошти, мова про які попередньо не йшла при укладенні договору про надання наших послуг.

Оптимальним в контексті діючого законодавства України шляхом ліквідації підприємства є варіант продажу корпоративних прав по відповідному договору (пакет стандарт). По суті, вказаний варіант передбачає здійснення купівлі-продажу Вашої компанії особі, яка є зацікавленою в її покупці. Варто підкреслити, що даний спосіб є абсолютно законним і легітимним. В наші послуги входить пошук покупця (якщо це необхідно), в тому числі нерезидента (обумовлюється окремо), а також підготовка і подача всіх документів для: зміни засновника, директора, адреси, контактів, бенефіціарів. Сюди ж віднесемо і перевірку контрагента-покупця, оплату державних адміністративних платежів і нотаріальні послуги.

Окремо хотілось би акцентувати увагу на тому, що ми здійснюємо угоду з повним виконанням всіх норм закону, щоб забезпечити Вас від можливих проблем в перспективі. Також, оформлення, подача документів і здійснення реєстраційних дій проходить на висококваліфікованому рівні.

В підсумку Ви отримуєте:

- перелік документів угоди з метою організації Вашої юридичної безпеки;

- фінансові та бухгалтерські документи для здійснення звітності;

- спокій: державні органи не потурбують Вас з приводу здійснення господарської діяльності.

Отже, існують наступні способи здійснення ліквідації підприємства:

Ø ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);

Ø ліквідація суб’єкта підприємницької діяльності (СПД);

Ø банкрутство компанії;

Ø ліквідація з ініціативи власника;

Ø припинення діяльності фізичної особи – підприємця (ФОП).

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ

Ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) проходить в декількох випадках. Наприклад, у зв’язку з банкрутством компанії, у випадку рішення власника.

Замовивши у нас послуги по юридичному супроводу ліквідації підприємства, Ви отримаєте:

· консультаційні послуги стосовно всіх можливостей, особливостей та ризиків ліквідаційного процесу;

· підготовку, складання і подачу всіх необхідних документів в державні органи;

· оплату всіх адміністративних платежів і зборів в державний бюджет України;

· проведення аудиту (у випадку необхідності) і ведення бухгалтерської документації.

Пакет документів, необхідних для здійснення ліквідації, обумовлюється окремо.

БАНКРУТСТВО КОМПАНІЇ

Процедура банкрутства – складна і досить довга. Вона передбачає судовий порядок згідно закону. Ініціатором такої процедури може бути як саме підприємство, так і кредитори. Складність полягає у великій кількості роботи, необхідної для успішного проведення процедури банкрутства (в окремих випадках – для призначення санації).

Строки виконання вказаної процедури змінюються залежно від кількості і статусу кредиторів, від наявності належної ліквідаційної маси, тощо.

Замовивши у нас послуги по юридичному супроводу процедури банкрутства компанії, Ви отримаєте:

1. комплексний аналіз справи, враховуючи всі його потенційні варіанти вирішення, шанси на призначення санації;

2. аналіз звітності, первинної документації, бухгалтерії, відповідності вимог кредиторів ліквідаційній масі;

3. збір, підготовка і подача всіх необхідних документів;

4. послуги бухгалтера, арбітражного керуючого, аудитора;

5. інші послуги, обумовлені при укладанні договору.

Документи, необхідні для здійснення співробітництва з нами, а також строки і оплата обумовлюється окремо.

ЗДІЙСНЕННЯ ЛІКВІДАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА З ІНІЦІАТИВИ ВЛАСНИКА

Такий варіант є не настільки складним, як, наприклад, банкрутство. Однак, строки його виконання також не можна назвати швидкими. Рекомендується завчасно закрити всі борги перед кредиторами, державними органами і власними співробітниками, а також провести ревізію документації фірми.

Замовивши у нас послуги по юридичному супроводу ліквідації підприємства з ініціативи власника, Ви отримаєте:

1. консультаційні послуги;

2. оплату всіх адміністративних зборів в державний бюджет України;

3. підготовку, складання і подачу всіх необхідних документів в державні органи;

4. зняття фірми з обліку в державних органах;

5. бухгалтерські послуги.

ЗАКРИТТЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Вказані дії передбачають наступні послуги з нашого боку:

1. проведення аналізу бухгалтерської та фінансової документації;

2. підготовку, подачу всіх необхідних документів для здійснення закриття діяльності підприємця;

3. консультаційні послуги;

4. послуги по закриттю рахунків підприємця та зняттю з обліку в державних органах.

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні