LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Бухгалтерські послуги

У нашій країні податкове законодавство нестабільне. Поправки вносять так часто, що часом за ними не встигають суб’єкти господарювання. Все це, так чи інакше, позначається на веденні бізнесу. Для того щоб навести порядок в середовищі фінансових операцій та для ведення безперервного документального обліку підприємства часто мають в числі співробітників штатну бухгалтерську одиницю або звертаються за допомогою в аутсорсингові компанії.

Своєчасний бухгалтерський облік є запорукою дотримання законодавства в умовах ведення підприємницької діяльності. Крім цього бухоблік відтворює достовірну інформаційну картину як для внутрішніх учасників підприємства (наприклад, для засновників), так і для зовнішніх суб'єктів - кредиторів, інвесторів, і т.д. Через те, що бухгалтерське обслуговування дуже відповідальний процес, де найменша помилка може обійтися надто дорого, бухгалтерські послуги варто замовляти у фахівців з величезним досвідом роботи, так як доля підприємства буде знаходитися в їх руках.

В першу чергу бухгалтер - це відмінний аналітик. Якщо засновника в першу чергу цікавить, як заробити грошей, то бухгалтера цікавить, як заробити грошей в дозволених законодавством межах. Від оперативності бухгалтера залежить кількість проблемних моментів у взаємодії з податковими органами. Своєчасне використання бухгалтерських послуг дозволить значною мірою скоротити управлінські та фінансові витрати, налагодити документообіг, усунути неустойки, врегулювати питання звітності перед контролюючими органами або в найкоротші терміни залагодити проблемні відносини з податківцями. Отже, бухгалтерія нога в ногу крокує поруч з юриспруденцією.

Нинішнє податкове законодавство України покладає на бухгалтера не тільки ведення податкового обліку, а й відповідальність за допущені ним порушення.

Наша компанія пропонує не просто аутсорсинг бухгалтерії, а бухгалтерські послуги в Житомирі для юридичних і фізичних осіб на високому якісному рівні, компетентний юридичний і бухгалтерський супровід Вашого підприємства, кваліфіковані консультації як одноразово, так і на постійній основі. Ми допоможемо Вам ефективно спланувати роботу і бюджети, і позбавити Вас від неприємних сюрпризів.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Деякі види бухгалтерських послуг нашої компанії.

Бухгалтерські послуги для фізичних осіб-підприємців:

підготовка та подача звітності у контролюючі органи (єдиний податок, єдиний податок + ПДВ, загальна система оподаткування, загальна система оподаткування + ПДВ).

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб:

підготовка та подача звітності у контролюючі органи (єдиний податок, єдиний податок + ПДВ, загальна система оподаткування, загальна система оподаткування + ПДВ).

Додаткові послуги:

  • отримання електронних ключів для подання звітності;
  • нарахування заробітної плати працівникам підприємства, відрахувань та утримань із заробітної плати;
  • перевірка правильності оформлення первинних документів від контрагенів;
  • підготовка первинних документів та організація документообігу;
  • формування книги доходів; складання і здача додаткових форм звітності;
  • складання та здача уточненої декларації за минулі періоди;
  • надання консультацій щодо вибору оптимальної системи оподаткування;
  • допомога у відкритті розрахункових рахунків в банківських установах;
  • підготовка та проведення банківських операцій;
  • підготовка документів необхідних для реєстрації платником ПДВ, платником єдиного податку.
56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні