LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Закрити ФОП

Закриття ФОП

Не так вже й давно завершення підприємницької діяльності асоціювалося у підприємців з величезними труднощами. Процедура закриття ФОП представляла собою виснажливий процес взаємодії підприємця і компетентних державних органів. Хоча 7 липня 2014 в законодавстві відбулися суттєві зміни, які дозволили скоротити процес закриття ФОП до 1 дня.

Отже, давайте подивимося, у чому все-таки полягає ця трудомістка процедура закриття ФОП.

Насамперед підприємцю потрібно подати до державної реєстраційної служби за місцем реєстрації необхідні документи, а саме форму 12, паспорт та ідентифікаційний код, внаслідок чого держреєстратор видасть письмове повідомлення, яке підтверджує закриття СПД. Однак це зовсім не означає, що вас зняли з обліку як підприємця в податковій інспекції та пенсійному фонді. Отже, необхідно знятися з обліку, щоб уникнути вкрай неприємних ексцесів.

Якщо підприємець перебував на спрощеній формі оподаткування, то для ліквідації ФОП йому необхідно прийти до податкової інспекції і подати заяву на повернення до загальної системи податків, прикріпивши до цієї заяви свідоцтво платника єдиного податку. Це дозволить не платити податки з наступного місяця. Також потрібно здати всі податкові звіти та дізнатися, чи потрібно заповнювати форму 8-ОПП, чи простого запиту на проведення перевірки щодо закриття ФОП буде достатньо, а також дізнатися терміни подачі ліквідаційних звітів.

Поки ви не отримаєте акт перевірки - тримайте процес здачі декларацій під контролем, так як перевірка може затягнутися від місяця до року. А поки триватиме перевірка податківців, можна нанести візит до пенсійного фонду та уточнити, що потрібно для видачі довідки. Наприкінці потрібно закрити всі розрахункові рахунки в банку.

У двох словах, щоб закрити ФОП, потрібно неабияк напружитися. Багато підприємців тільки мають найвіддаленіше уявлення про всю процедуру ліквідації ФОП.

Фахівці нашої компанії готові вирішити за Вас всі проблеми, з якими ви зіштовхнетеся в припиненні підприємницької діяльності. З нашою допомогою закриття ФОП перестане бути проблематичним, оскільки у нас є комплексний підхід до вирішення будь-яких юридичних складнощів. Ми надамо Вам вичерпну кваліфіковану консультацію, запобігши всіляким конфліктним ситуаціям з державними правовими установами.

Успіхів Вам і процвітання!

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні