LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Юридичні послуги

В даний час люди дуже часто стикаються з досить непростими життєвими ситуаціями, вийти з яких не просто складно, а часом і зовсім неможливо без сторонньої допомоги. Під час підприємницької діяльності в умовах глобального фінансового кругообігу такі зіткнення неминучі. Крім банального людського фактора, який часто порушує допустимі Фемідою межі, ситуацію ускладнюють хиткість і мінливість українського законодавства. Кожен, незалежно від сфери діяльності, потребує допомоги і захисту своїх прав та інтересів: будь то сфера цивільних або яких-небудь підприємницьких взаємовідносин. Будь-які проблеми з ким-небудь, навіть з державними органами, вирішувані в полі дії права, і тут потрібно добре орієнтуватися в просторі юриспруденції та законодавства, що дуже рідко властиво простому обивателю. У таких випадках краще всього звернутися за якісною юридичною допомогою до кваліфікованого юриста, який візьме ситуацію під свій контроль і гарантоване направить її в необхідне русло. Хоча навіть і без неприємних випадковостей рано чи пізно доведеться звернутися до послуг юриста. Наприклад, коли необхідно скласти або завірити установчі документи для відкриття підприємства, надати податкову звітність контролюючим органам і т.п.

Оскільки комерційна діяльність охоплює дуже багато інших важливих аспектів, бухгалтерські послуги займають в цьому переліку далеко не останнє місце. Причиною фіаско багатьох підприємців стало саме байдуже ставлення до бухгалтерського обліку підприємства, що згодом зіштовхувало один на один з недружелюбно налаштованими державними установами.

Наша юридична компанія ретельно стежить за всіма змінами у законодавстві та на практиці підвищує свої професійні навички. Ми надаємо консультації та юридичні послуги у всіляких побутових ситуаціях, і аж до кримінальних. Також здійснюємо бухгалтерський і юридичний супровід різної підприємницької діяльності і маємо багатий досвід у податкових спорах. У нашому арсеналі багато років досвіду і сотні справ не тільки в Житомирі і Києві, а й по всій Україні. Довіртеся нашому досвіду - і Ви позбавите себе від всіляких помилок, будете почувати себе впевнено перед законом.

Якщо Ви хочете створити прибутковий і якісний бренд, то перш за все, Вам необхідно захистити свої права від незаконного копіювання плодів Вашої діяльності. Для цього Компанія "Юридична Допомога" пропонує зареєструвати торгову марку, так як після її реєстрації власник отримує офіційне право розпоряджатися своїм брендом, а також правовий захист відповідно до законодавства нашої країни.

У випадку, якщо Ви хочете почати власний бізнес, але не знаєте з чого почати, ми можемо проконсультувати Вас в цьому нелегкому виборі. Наші юристи підкажуть, як краще зареєструвати підприємство, так як наша компанія знає, що таке реєстрація юридичних осіб та як її краще здійснити згідно з бажаннями клієнта. Будь то промислова сфера або сфера торгівлі, ми завжди захистимо Ваш бізнес і допоможемо правильно його розвинути відповідно до закону!

Якщо ж на момент прийняття рішення про побудову своєї бізнес-імперії у Вас немає бажання реєструвати підприємство, то тут немає нічого страшного. Для початку можна піти трохи іншим шляхом, шляхом менших витрат та економії часу. Мова йде не про нелегальне веденні бізнесу, а про таке поняття як реєстрація ФОП. При здійсненні такої реєстрації необхідний самий мінімальний обсяг документів і, відповідно, така реєстрація здійснюється швидше ніж відкриття ТОВ, наприклад. Така форма ведення бізнесу зазвичай є найпростішою і не забирає дуже багато ресурсів, і часу, так як для її ведення необхідно мінімальний обсяг звітності, а це на пряму впливає на кількість витрат грошей і часу на ведення бухгалтерії, та інших шаблонних хлопот. При такій формі бізнесу залишається більше часу на розвиток, а коли критичний пік обігу коштів досягнений, то Вам краще закрити ФОП за спрощеною схемою і зареєструвати підприємство в іншій формі, наприклад, ТОВ.

І так Ви визначилися з формою ведення бізнесу, але залишається зорієнтуватися і визначиться, в якому місті зареєструвати юридичну адресу? Це досить серйозне питання, оскільки послуги на обслуговування підприємств, залежно від міст, досить таки різні. Так, наприклад, у великих містах, як Київ, послуги юриста будуть коштувати набагато більше ніж в Житомирі або іншому місті, меншому за кількістю населення. У зв'язку з цим наша компанія пропонує дуже цікаве рішення, яке збереже Ваші гроші і вбереже бізнес від зайвого клопоту, що відбирає час, енергію і сили. Ми пропонуємо своє обслуговування в кількох містах. У столиці нашої країни (юридичний супровід бізнесу Київ) наші послуги будуть надані висококваліфікованими фахівцями в своїй галузі, але якщо Ви, все-таки, вирішили заощадити, то можемо запропонувати той цікавий варіант, який використовують безліч успішних компаній. Мова йде про юридичну адресу в іншому місті, місті, відмінному від місця реального ведення бізнесу (юридичний супровід бізнесу Житомир). У місті обласного значення послуги коштують дешевше, а якість послуг нашої компанії при цьому не страждає, так як наші працівники проходять постійні тренінги та беруть участь на кращих семінарах відповідно до своїх спеціалізацій.

Сподіваємося на тривале й плідне співробітництво!

Юридичні послуги

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні