LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Перереєстрація підприємства | Зміна юридичної адреси

Згідно законодавства, кожен суб'єкт підприємницької діяльності повинен бути зареєстрований за конкретною адресою, який називається юридичною адресою - це обов'язковий реквізит будь-якого підприємства. Саме на нього будуть надсилатися всі листи, податкові повідомлення, офіційна документація. У разі виникнення будь-яких негараздів, державні інстанції, в першу чергу, почнуть шукати саме за юридичною адресою. До статуту ця відомість вноситься як найголовніший атрибут.

Зміна юридичної адреси вимагає перереєстрації підприємства.

Однак, у зв'язку з тим, що юридичні адреси рідко коли відповідають фактичній адресі підприємств, це спричиняє з боку податкових та контролюючих органів позапланові перевірки усіх напрямків господарської діяльності. Бувають випадки, коли контролюючі органи не можуть встановити фактичне місце положення підприємства. Для судових інстанцій цього факту достатньо, щоб повідомивши про це державного реєстратора, заарештувати рахунки підприємства податковою міліцією, анулювати ліцензії, а в деяких випадках - і ліквідувати підприємство, що потрапило на гачок законодавства. Підприємець буде сам змушений вийти з ними на контакт і буде перебувати під пильною увагою податківців. Крім цього горе-комерсант буде повинен компенсувати це штрафом і отримає невелику відстрочку на внесення змін до установчих документів. Так що для уникнення подібних ексцесів потрібно старанно ставитися до правдивого викладу інформації в документах обов'язкової звітності. Хоча потрапивши навіть в таку ситуацію, при належній юридичній підтримці, арешт з рахунку можна зняти протягом 4-х діб (96 годин). В іншому випадку діяльність підприємства можуть законсервувати на кілька місяців (до 2160 годин) у порядку превентивних заходів, а це обійдеться набагато дорожче, ніж послуги юриста.

Хороша юридична адреса включає в себе договір оренди, хороші комунікації, в тому числі і поштовий зв'язок, налагоджений зв'язок з власником. Також він не повинен знаходитися в списку масових адрес.

Враховуючи всі ці тонкощі, фахівці нашої юридичної компанії допоможуть Вам у виборі якісної юридичної адреси на вигідних для Вас умовах. Ми надамо Вам величезний вибір надійних юридичних адрес в Житомирі та Києві, допоможемо в укладанні всіх необхідних документів, а також при перереєстрації підприємства.

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні