LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація торгових марок

Торгова марка (торговий знак) - це відмітний знак, завдяки якому клієнт дізнається про вас з числа конкурентів, а дізнавшись, стане вашим клієнтом і поверне вкладення в рекламу. Вашими клієнтами стають за рекомендацією друзів, ваші послуги і продукти високої якості, і це поширюється серед людей. У ваших планах розвиватися, і ви інвестуєте гроші в рекламу - все це вагомі причини для захисту себе і своєї справи від недоброзичливців, провівши офіційну реєстрацію свого торгового знаку (логотипу, торгової марки) в Україні.

Що може трапитися з незареєстрованим торговим знаком?

Скопіювавши ваш торговий знак, подібними упаковкою або найменуванням, недобросовісні конкуренти можуть спонукати споживачів зробити неправильний вибір. Існує навіть можливість провести реєстрацію торгового знаку (торгової марки, логотипу) на себе цілком на законній підставі. У випадку, коли цілі підприємства та партнери розходяться, і друга сторона реєструє на себе торгові знаки та іншу інтелектуальну власність, перша несе серйозні втрати. З цих причин реєстрація торгових знаків послужить захистом для Ваших прав та інтересів.

Як захистити себе?

З метою припинення випадків непорядної конкуренції держава передбачила можливість реєструвати торговельні знаки (торгові марки, логотипи) в Українському інституті промислової власності. По закінченню видається свідоцтво про реєстрацію торгового знаку (торгової марки). За останні 19 років було зареєстровано більше 100 тисяч торгових знаків і їхня кількість безперервно зростає. Так само, як і патент, свідоцтво про реєстрацію - надійний спосіб захисту прав.

Що дає реєстрація торговельного знака?

Зареєструвавши логотип, з'являється можливість придбати домен UA, а також з’являється право одноосібно використовувати торговий знак, забороняти використання торговельної марки без дозволу та передавати право на нього. Якщо включити зареєстровану в Україні торгову марку (торговий знак) до митного реєстру, можна захистити себе від ввезення та вивезення контрафактної продукції, а в країні, яка вас цікавить, реєстрація надасть ряд переваг.

Реєстрація торгового знаку (торгової марки) - це вкладення, які зможуть зберегти не тільки ваші гроші, але і ваші нерви від зайвих хвилювань. Вкладення, тому що вартість продажу в Україні, як правило, перевищує вартість реєстрації в кілька разів. Пояснюється це тим, що реєстрація вимагає часу - 1,5 року на стандартну процедуру і на прискорену - 3 місяці. Захищену основу для розвитку бізнесу і право на реєстрацію домену UA можна отримати, якщо придбати торговельну марку вже, зареєстровану.

Як в Україні зареєструвати торгову марку?

Реєстрацію на професійному рівні по всіх регіонах України забезпечить вам наша компанія. Ми повністю позбавляємо турбот, пов’язаних з реєстрацією своїх клієнтів, супроводжуючи процес від самого початку і до завершення. Щоб зробити реєстрацію торгової марки вам знадобляться: копія ваших паспортних даних, або реквізити вашої організації і короткі відомості про торговий знак. Маючи ці дані, наша компанія укладає договір, і весь процес реєстрації бере в свої руки. По закінченні процесу ви отримуєте Свідоцтво про реєстрацію торгового знаку, а наші висококваліфіковані адвокати і юристи, в свою чергу, виконають її юридичний супровід.

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні