LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY
Основні практики: кримінального права, M&A, супроводу і захисту бізнесу, а також:
податкового планування і супроводу угод

01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф. № 214

Запис на зустріч по тел: +38 (098) 447-55-45

email: vasilijlucenko@gmail.com

Ми працюємо: Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. з 09:00 до 18:00. Сб., Нд. - за домовленістю

7 років досвіду
527 виграних справ в судах
254 зареєстрованих компаній

Реєстрація ФОП

Багато людей рано чи пізно починають замислюватися про доцільність працювати на когось і, врешті-решт, воліють приєднатися до мільйонів підприємців.

Реєстрація ФОП, вимоги та порядок проведення.

На відміну від реєстрації юридичної особи, процес реєстрації фізичної особи підприємця (ФОП) на порядок простіше і в кілька разів дешевше. Крім того, є одним із найбільш зручних форм ведення підприємницької діяльності. Цей варіант особливо хороший для тих, хто тільки починає свою діяльність і не має величезного стартового капіталу. Однак у цієї організаційно правової форми є й недоліки. Наприклад, підприємець відповідає всім своїм майном за зобов'язаннями.

З податкової точки зору ця форма ведення комерційної діяльності набагато вигідніша, оскільки ФОП не платить ряд податків обов'язкових для юридичної особи, а укладання звітності набагато простіше. Найчастіше підприємці звітують перед податковою інспекцією раз на рік. Природно, що ще до реєстрації ФОП майбутній підприємець знає, якого виду діяльності збирається себе присвятити. При реєстрації потрібно вибрати один профілюючий і кілька супутніх видів діяльності, кожен з яких числиться у державного класифікатора КВЕД під особливим кодом.

Щоб зареєструвати ФОП, потрібно звернутися до державного реєстратора при міськвиконкомі. Наші фахівці допоможуть зібрати необхідний пакет документів для реєстрації СПД та зорієнтуватися в законодавчому просторі. Далі необхідно стати на облік податкової інспекції та визначитися з вибором системи оподаткування: загальній чи спрощеній (єдиний податок). Ну і нарешті, реєстрація ФОП закінчується відкриттям банківського рахунку. А ось що стосується печатки, то це не обов'язковий атрибут, а добровільний вибір кожного підприємця. Однак, державний реєстратор може знайти підстави для відмови в реєстрації. Негативну відповідь підприємець може оскаржити в суді, але витрати йому не відшкодують.

За законодавством фізичною особою підприємцем можуть стати дієздатні особи віком від 18 років. У підприємці шлях закритий тільки військовим, держслужбовцям (міліція, прокуратура та ін.), народним депутатам і тим, кому займатися подібною діяльністю заборонено рішенням суду. Також слід пам'ятати, що фізична особа підприємець і просто фізична особа - це різні статуси з різними правами і обов'язками.

Фахівці нашої юридичної компанії нададуть кваліфіковану допомогу при реєстрації ФОП в Житомирі. Ми детально проконсультуємо Вас з усіх аспектів державної реєстрації, допоможемо зібрати потрібні документи і надамо юридичну підтримку, а якщо необхідно, то і повний юридичний і бухгалтерський супровід Вашого підприємства.

Для відкриття ФОП зателефонуйте нам, а наші юристи та адвокати візьмуть на себе всі правові труднощі.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Юридичні послуги Послуги юриста

56
компаній на обслуговуванні
32
компанії на юридичному обслуговуванні
17
компаній на бухгалтерському обслуговуванні